Superbet z nagrodą na CEEGC 2017

Podczas Central and Eastern Europe Gaming Conference, jednego z najważniejszych wydarzeń dla branży hazardowej krajów Europy Środkowej i Wschodniej nagrodą najlepszego operatora zakładów wzajemnych uhonorowano starającego się o polską licencję bukmachera Superbet.

W ścisłym gronie finalistów znalazły się również takie firmy jak Betfair, Fortuna, NetBet i Unibet. Grono specjalnie dobranych ekspertów branżowych postanowiło jednak wyróżnić Superbet.

– To wspaniałe oficjalne potwierdzenie naszej ciężkiej pracy i poświęcenia w budowaniu doskonałego produktu na rynku międzynarodowym. Dowodzi to, że Superbet gra obecnie w innej lidze. – powiedział Vlad Ardeleanu, Dyrektor Generalny Superbet Rumunia .

To pierwszy międzynarodowy sukces tej firmy. Superbet jest obecnie zarejestrowany w Rumunii, gdzie posiada sieć ponad 600 punktów naziemnych oraz internetową platformę do obstawiania zakładów. Firma zatrudnia ponad 3000 pracowników w biurach w Rumunii, Serbii, Chorwacji, Wielkiej Brytanii, na Malcie i w Polsce.

Superbet od kilku miesięcy stara się o uzyskanie licencji na działanie na rynku polskim. Wstępne plany wskazywały na rozpoczęcie funkcjonowania już na przełomie lata i jesieni. Obecnie przewiduje się, że Superbet powinien ruszyć na rynku retailowym do końca roku kalendarzowego.

728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *