Superbet dołączył do listy Ministra Finansów

Superbet dołączył do siedmiu innych firm hazardowych, które mogą legalnie działać w Polsce. Dużo dłuższa jest lista nielegalnych podmiotów. Resort finansów zablokował już blisko tysiąc stron internetowych.

Żeby być legalnym bukmacherem w Polsce, trzeba mieć na to zgodę ministra finansów. Zgodnie z Ustawą o grach hazardowych, prowadzenie działalności w zakresie gier liczbowych, loterii pieniężnych, gry telebingo oraz gier na automatach poza kasynem gry jest objęte monopolem państwa. Ten w większości przypadków realizuje oczywiście Totalizator Sportowy.

Do czwartku lista legalnych bukmacherów obejmowała siedem firm: E-toto, Fortuna, Milenium, STS, Traf – Zakłady Wzajemne, Totolotek oraz LV Bet. Od 19 października do tego grona dołączył rumuński Superbet. Swoją polską siedzibę firma ma zarejestrowaną w Katowicach.

Jesteśmy zaszczyceni, że jako firma Superbet możemy rozpocząć swoją działalność w Polsce – powiedział Aleš Dobeš, prezes zarządu Superbet. – Jest to rynek niezwykle wymagający, ale wierzymy, że jako marka premium wśród zakładów bukmacherskich trafimy w gusta Polaków i zdobędziemy ich zaufanie – dodał.

Stwierdził też, że spółka ma bardzo ambitne plany podboju naszego kraju. A pierwsze punkty sprzedaży kuponów pojawią się na dniach.

Kolejnym priorytetem będzie uzyskanie licencji na urządzanie zakładów wzajemnych przez internet – stwierdził.

Dobeš doskonale zna polskie realia. Wcześniej przez wiele lat zarządzał bowiem innym bukmacherem – firmą Fortuna.

Źródło: money.pl

Odbierz do 1000 PLN w LV BET na start!

728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.