Super Start w Superbet

Zarejestruj konto w Superbet i odbierz bonus aż do 600 złotych! Sprawdź, co trzeba zrobić, by otrzymać premie na konto bonusowe.

Powitalne bonusy od depozytów mogą otrzymać wyłącznie nowo zarejestrowani Gracze w Superbet. Załóż konto i skorzystaj ze startowej promocji. Po założeniu konta online, możesz otrzymać bonus 100% od pierwszej wpłaty – aż do 300 PLN. Wpłacisz 300 zł, dostaniesz od nas drugie tyle w bonusie!

Minimalna wpłata, kwalifikująca się do bonusu to 20 PLN.

W Superbet dodatkowo nagradzają Twoje dwie kolejne wpłaty. Za drugi depozyt otrzymasz bonus 100% do 200 PLN, a za trzeci – bonus 100% do 100 PLN. Łącznie w promocji powitalnej SUPER START możesz otrzymać aż 600 PLN!

Zaledwie czterokrotny obrót, niski kurs minimalny (1.80), zakłady SOLO i zakłady zagrane ze środków depozytowych wliczające się do obrotu bonusem – to zalety promocji SUPER START.

Regulamin promocji:

  1. Regulamin i Promocja nim objęta obowiązuje w okresie od dnia jej ogłoszenia do dnia 31.12.2020.
  2. W celu otrzymania Bonusu Powitalnego Gracz musi dokonać wpłaty minimalnego depozytu w wysokości co najmniej 20 złotych.
  3. Maksymalna łączna przyznana kwota bonusu to 600 PLN.
  4. Przykład: za pierwszy depozyt w wysokości 300 złotych, Gracz otrzyma bonus w wysokości 300 złotych. Za drugi depozyt w wysokości 100 złotych, Gracz otrzyma bonus w wysokość 100 złotych. Za trzeci depozyt w wysokości 500 złotych, Gracz otrzyma bonus w wysokość 100 złotych.
  5. Bonus Powitalny zostanie aktywowany na koncie Gracza od razu po wpłacie jednego z trzech depozytów pod warunkiem, że Gracz nie ma aktywnego innego bonusu.
  6. Aby wypłacić środki bonusowe Gracz musi dokonać obrotu za łączną stawkę odpowiadającą 4-krotności otrzymanej kwot Bonusu Powitalnego. Np. Aby wypłacić 200 zł z konta bonusowego na saldo depozytowe, Gracz musi obrócić kwotą równą 200 zł x 4 = 800 złotych.

Więcej informacji dotyczących promocji znajdziecie tutaj, a regulamin promocji dostępny jest po kliknięciu w poniższy buton.

1 thought on “Super Start w Superbet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.