Super Kibic w LV BET

Legalny bukmacher LV BET wprowadza do oferty nową promocję, związaną z powracającymi na ligowe boiska zawody piłkarskiej Ekstraklasy. Super Kibic, bo o tej promocji mowa, polega na zliczaniu frekwencji w meczach najwyższej serii rozgrywkowej w Polsce, tworząc łączną pulę do wypłaty.

LV BET płaci bowiem za każdego kibica, na stadionach Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, Wisły Płock, Stali Mielec oraz Widzewa Łódź.

Jeśli suma frekwencji w tych meczach wyniesie na przykład 29 875 kibiców, taka będzie pula do wygrania.

Jak to działa?

  1. Idziesz dopingować swój zespół (Wisła Kraków, Arka Gdynia, Wisła Płock)
  2. Frekwencja z weekendu pojawia się na liczniku promocji
  3. Stawiasz kupon z 8 selekcjami 1X2 na mecze następnej kolejki – jeśli wytypujesz poprawnie 8 na 8, zgarniasz pulę!

 

  • W pierwszy weekend Ekstraklasy po przerwie zimowej w dniach 7.02-9.02 idziecie na stadion dopingować swój klub, a LV BET zsumuje liczbę kibiców wszystkich wspieranych przez nich klubów i tyle środków przeznaczymy do puli (kwota widoczna będzie TUTAJ)
  • W dniach 10.02 – 14.02 stawiacie przedmeczowy zakład kombinacyjny na Ekstraklasę, z uwzględnieniem meczów następnej kolejki, typując rynek główny, czyli 1X2.
  • Trafiacie 8 meczów na 8 – poza wygraną z kuponu, wygrywacie główną nagrodę w kwocie widocznej w liczniku.
  • W przypadku braku wygranej pula przechodzi na następną kolejkę Ekstraklasy

Jak powinien wyglądać Twój kupon?

  • W dniach 10.02 – 14.02 wytypuj rezultaty wszystkich meczów Ekstraklasy. Przygotuj na jednym kuponie wszystkie 8 meczów 22. kolejki Ekstraklasy (14.02 – 16.02) według zasady 1X2 (typy tylko na zwycięstwo gospodarzy, remis, zwycięstwo gości). Stawka minimalna 10 PLN.
  • Kasa będzie dodana do Twojego konta w dniu 17.02.2020 do godziny 17:00. Pierwsze cztery kupony gracza kwalifikują się do konkursu.
  • Tylko mecze 22. kolejki Ekstraklasy (14.02 – 16.02.2020), które muszą znaleźć się na kuponie kwalifikującym do konkursu.

Więcej informacji dotyczących tego konkursu znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy do zabawy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.