Stwórz drużynę na EURO 2016 i wygraj €50 000 w Otobet!

Otobet dla swoich graczy przygotował nową, oryginalną formę rozgrywki, teraz każdy ma szansę zbudować własną drużynę marzeń, w której skład wejść może każdy piłkarz, którego powołano do reprezentacji narodowych drużyn podczas Euro 2016.

Drużyna fantasy w Otobet nie ma ograniczeń jeśli chodzi o reprezentacje, w jednym zespole mogą się znaleźć piłkarze np. z Hiszpanii, Anglii, Rumunii i Szwecji, to gracz decyduje kto powinien grać w jego zespole!

2md96qkkyeve

  1. Każdy uczestnik dostaje do dyspozycji budżet 100 mln wirtualnych pieniędzy. W ramach tej kwoty może on zbudować własną drużynę, musi jednak uważać, bo ceny zawodników różnią się od siebie!
  2. Punkty przyznawane są za 17 unikalnych zdarzeń jakie mają miejsce na boisku podczas spotkań odbywających się w ramach EURO 2016. Każdy piłkarz otrzymuje punkty odpowiednio do tego jaka będzie jego gra w trakcie meczu,
  3. W ramach Otobet Fantasy EURO 2016 przewidziano 8 konkursów odpowiadającym kolejnym seriom spotkań podczas mistrzostw Europy. Łączna pula nagród w konkursie wynosi €50 000.

Zarejestruj się w Otobet i skorzystaj z niezwykle atrakcyjnej promocji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.