STS zostaje w Kolejorzu. Tym razem jako Sponsor Premium

Firma STS znika z koszulek piłkarzy Lecha Poznań, ale tylko po to, by przenieść się na ich spodenki. Kolejorz o trzy lata przedłużył umowę z bukmacherem.

W poniedziałek informowaliśmy, że od lipca logo STS zniknie z koszulek piłkarzy Lecha Poznań, a nowym sponsorem strategicznym poznańskiego klubu zostanie Grupa Finansowa Aforti Holding. Do kasy Kolejorza przez trzy lata ma wpłynąć nawet 15 milionów złotych.

STS po czterech latach przestaje być sponsorem strategicznym Lecha, ale nie znika z klubu. Kolejorz podpisał z bukmacherem nową, trzyletnią umowę, w ramach której STS zostanie sponsorem premium klubu, a jego logo będzie widniało na spodenkach piłkarzy poznańskiej drużyny – dowiedziała się „Wyborcza”.

Gdy rozpoczynaliśmy współpracę z Lechem, to mówiliśmy, że przychodzimy na 2-3 lata, a jesteśmy w klubie już cztery lata i będziemy przez kolejne – mówi „Wyborczej” prezes STS, Mateusz Juroszek. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z Lechem, ale po tak długim czasie potrzebne były zmiany. Pewne cele już zrealizowaliśmy – dodaje.

Lech był pierwszym klubem w Polsce, który STS zdecydował się wesprzeć. Bukmacher zasłynął z tego, że jest sponsorem niezwykle zaangażowanym w funkcjonowanie klubu, a jego losy nie są mu obojętne. Prezes bukmachera wielokrotnie żywiołowo komentował wyniki zespołu w mediach społecznościowych.

W pewnym momencie nasi klienci zaczęli nawet myśleć, że pochodzimy z Poznania – uśmiecha się Juroszek. – Jesteśmy firmą ogólnopolską, której oferta skierowana jest do kibiców bez względu na barwy klubowe, dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć także inne drużyny oraz reprezentację Polski, a z czasem weszliśmy też w inne dyscypliny sportu, a nawet w e-sport. STS wspiera cały polski sport.

Bukmacher wciąż zamierza jednak dbać o kibiców Kolejorza. W przeszłości wielokrotnie im pomagał dofinansowując oprawy, czy organizując z nimi liczne akcje tj. kolorujeMY, Koszulka na Basel i wymiana trykotów K. Hamalainena, z których dochód przeznaczono na wsparcie domów dziecka w Wielkopolsce.

Źródło: Poznan.wyborcza.pl

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *