STS podpisał umowę sponsorską z Vive Kielce

sts

W poniedziałek odbyła się oficjalna konferencja prasowa podczas której poinformowano o współpracy klubu i firmy STS. Gośćmi konferencji był Prezes STS, Mateusz Juroszek i Wiceprezes klubu Vive Kielce, Marian Urban. 

STS – największa legalna firma bukmacherska w Polsce – podpisał kontrakt sponsorski z Vive Kielce. Na strojach klubowych zawodników Vive Kielce znajdzie się logo bukmachera. Umowa obejmuje również ekspozycję brandingu w trakcie meczów w kieleckiej Hali Legionów. Współpraca dotyczy także social media i strony internetowej obu podmiotów. Bukmacher będzie prowadzić też akcje skierowane do kibiców klubu. Kontrakt obowiązywać będzie półtorej roku, do końca sezonu 2017/18.

[quote style=”1″ author=”Mateusz Juroszek, prezes STS”]STS jako zdecydowany lider branży bukmacherskiej w kraju wiąże się z najmocniejszą drużyną piłki ręcznej w Polsce i jednocześnie jedną z najmocniejszych na świecie. Podpisana umowa to element realizowanej strategii sponsorskiej, zakładającej poszerzenie aktywności w tym obszarze poza piłkę nożną. W zeszłym tygodniu podpisaliśmy porozumienie z Asseco Resovią, jednym z najsilniejszych klubów siatkarskich w Polsce. Większa dywersyfikacja działań sponsorskich powinna przełożyć się na jeszcze szersze dotarcie do kibiców sportowych, a tym samym na efekt biznesowy [/quote]

 

[quote style=”1″ author=”Bertus Servaas, prezes Vive Kielce”]Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z nowym sponsorem. Firma STS to partner świadomy sportowo i wizerunkowo, który od lat udanie buduje swoją markę poprzez konsekwentne działania. Czujemy się klubem, którego sukcesy są dla całej Polski, nie tylko na skalę regionu. Tym bardziej cenimy sobie umowę z ogólnopolskim partnerem. W ramach naszej współpracy firma STS będzie widoczna m.in. na bandach LED, spodenkach pierwszego zespołu a także podejmiemy wspólne działania marketingowe w internecie [/quote] Kontrakt obejmuje ekspozycję logotypu STS w trakcie spotkań klubu w kieleckiej Hali Legionów. Branding STS pojawi się na bandach reklamowych oraz na parkiecie boiska w formie naklejki. Ponadto znak firmowy bukmachera znajdzie się na spodenkach zawodników Vive Kielce. Współpraca zakłada również umieszczanie dedykowanych treści na stronie internetowej i w mediach społecznościowych klubu.

[quote style=”1″ author=”Mateusz Juroszek, prezes STS”]Zespół naszej firmy składa się z kibiców, więc tym bardziej istotną rolę w podejmowanych działaniach sponsorskich stanowią właśnie miłośnicy sportu. To oni są dla nas i klubów, które wspieramy najważniejsi. Mamy już duże doświadczenie w przeprowadzaniu aktywacji skierowanych do kibiców. Cieszę się, że fani piłki ręcznej z Kielc już niebawem zostaną włączeni w nasze działania. Wierzę, że nasze zaangażowanie spotka się z uznaniem kielczan [/quote]

 

Źródło: www.sts.pl

1 thought on “STS podpisał umowę sponsorską z Vive Kielce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.