STS z licencją w UK

STS,  największy bukmacher w Polsce, który od niedawna funkcjonuje także na kilkunastu rynkach europejskich, rozpoczął właśnie świadczenie usług na podstawie własnej licencji na terenie UK.

Jest to kolejny krok, tego bukmachera, strategii ekspansyjnej na zagranicznych rynkach. Po rozpoczęciu działalności na kilkunastu rynkach europejskich, plan długofalowy firmy zakłada stopniowy rozwój poza rodzimym rynkiem. Efektem tej pracy jest również uzyskanie własnej licencji na terenie Wielkiej Brytanii. Firma nieustannie przygląda się także innym perspektywicznym rynkom zagranicznym.

STS to pierwszy polski bukmacher, który rozpoczął działalność w zakresie zakładów sportowych poza terenem Polski. Długoterminowe plany zakładają dalsza ekspansja międzynarodowa spółki. Prawdopodobnie, platforma stara się uzyskać samodzielne licencje w kolejnych krajach.

Firma, ze względu na bardzo dobrą sytuację ekonomiczną, która za sprawą wielu inwestycji w rozwój spółki, stopniowo zwiększała swoje aktywności w Polsce. Widoczne jest to zwłaszcza w ostatnich latach, kiedy to firma zwiększyła przychody z 220 milionów złotych, do niemal 2.5 miliarda złotych.

Jesteśmy nie tylko największą polską firmą bukmacherską, ale pierwszą krajową spółką z tej branży, która działa poza rodzimym rynkiem. Uzyskanie licencji w Wielkiej Brytanii jest efektem konsekwentnie realizowanej strategii ekspansji międzynarodowej. Nieustannie przyglądamy się innym perspektywicznym rynkom zagranicznym – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Obecnie spółka ma ponad 47% udziału na polskim rynku, a 80% z tego generują kanały online.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok. STS jest także oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, a także Polskiej Ligi Siatkówki, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce. Sponsorują także Futsal Ekstraklasę, KSW.

W ubiegłym tygodniu, STS zdobył nagrodę „Omni-channel Operator of the Year (Sports & Casino)” w konkursie SBC Awards 2019. Ponadto bukmacher został sklasyfikowany w tegorocznym rankingu EGR Power 50 – liście największych z sektora igaming. W tym gronie STS zadebiutował na 27. miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *