STS działa z kontami tymczasowymi

Start-Typ Sport, czyli popularny „STS” od 16 stycznia wprowadził możliwość zakładania kont tymczasowych, czym znacznie uprościł proces zakładania konta online.

Czym jest konto tymczasowe?

To konto zakładane w uproszczonej procedurze, które jest w określony sposób limitowane. Podczas rejestracji nie jest wymagane podawanie numeru rachunku bankowego, ani nie trzeba przesyłać skanu dowodu osobistego czy paszportu. Należy jednak wiedzieć, że maksymalna wysokość stawek wynosi łącznie 5.000 zł.

Z konta tymczasowego nie można również wypłacać środków. Limity i ograniczenie znikają, gdy gracz zmieni status konta tymczasowego na konto stałe.

Co daje założenie konta tymczasowego:

  • Logowanie do serwisu – zakładając konto tymczasowe, zostaje dla Ciebie utworzony profil, do którego dostęp masz tylko Ty. Z poziomu konta możesz między innymi sprawdzić historię transakcji, monitorować kupony, przeglądać ofertę.
  • Korzystanie z bonusu powitalnego – zazwyczaj klientom z kontem tymczasowym przysługują promocje przygotowane dla nowych graczy. Może jednak być tak, że bukmacher nieco zmodyfikuje bonus lub udostępni go częściowo – to już samodzielnie ustala każdy operator.
  • Dokonywanie wpłat – żeby grać, trzeba mieć za co, dlatego bukmacherzy pozwalają testującym klientom zasilać swoje konta, jednak może się zdarzyć tak, że operator określi maksymalną kwotę wpłaty.
  • Zawieranie zakładów – oczywiście konto tymczasowe nie miałoby sensu, gdyby nie można było na nim obstawiać. Jeśli wypełniłeś krótki formularz, założyłeś konto tymczasowe, to możesz na poważnie spróbować swoich sił w typowaniu.
  • Wygrywanie – poprawne wytypowanie wyniku spotkania oczywiście skutkuje wygraną, jednak pamiętaj, że konto tymczasowe u wybranego bukmachera może być objęte limitem wygranych na jednym kuponie.
  • Wypłata środków – będąc właścicielem konta tymczasowego, nie możesz wypłacać zgromadzonych środków. Spokojnie, bukmacher nie chce Cię oszukać – wystarczy, że przekształcisz konto tymczasowe na konto stałe, a zyskasz możliwość wypłaty wygranych pieniędzy.
  • Termin ważności konta – konto tymczasowe to, jak sama nazwa mówi, rozwiązanie na pewien czas, które nie może trwać wiecznie. Po upływie określonych przez bukmachera dni użytkownik musi podjąć decyzję – czy operator nie spełnił jego oczekiwań i rezygnuje z dalszej gry, czy może chce kontynuować grę na lepszych warunkach.

STS jest 4 firmą w naszym kraju, która oferuje możliwość skorzystania u siebie z konta tymczasowego.

Pozostali bukmacherzy oferujący taką opcję to: Totalbet, Fortuna i Totolotek.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *