STS z Górnikiem Zabrze

fot. STS.pl

W czwartek Górnik Zabrze podpisał umowę z STS-em, który tym sposobem został oficjalnym bukmacherem klubu z Roosevelta. – To pakiet stworzony na wzór klubów ligi angielskiej. Wiążemy się nie tylko z klubem, ale i z jego kibicami. To oni są dla nas najważniejszą wartością. A wiadomo, że pod względem kibicowskim Górnik to ścisła krajowa czołówka – mówi Matuesz Juroszek, prezes STS-u.

Umowa została podpisana na dwa lata. W ramach współpracy STS przewidział specjalną premię za awans do Ekstraklasy dla zabrzańskiego klubu. Logo firmy pojawi się na bandach reklamowych podczas meczu, stronie internetowej, klubowej telewizji i mediach społecznościowych. Planowana jest również dedykowana strefa kibica oraz punkt STS przy stadionie na Roosevelta. Dotychczasowym sponsorem bukmacherskim Górnika Zabrze był Totolotek.

Dla każdego zarządzającego to są bardzo przyjemne chwile. To o tyle istotne, że udało nam się porozumieć z firmą, która jest wielką marką. My również jesteśmy wielką marką, jeśli chodzi o świat piłkarski. To naturalna droga, że wielkie marki powinny ze sobą współpracować – powiedział prezes Górnika Bartosz Sarnowski.

Górnik już od dawna był w naszym kręgu zainteresowań. Zresztą, nigdy nie ukrywałem swojej sympatii do niego. Jestem ze Śląska, na mój pierwszy mecz ojciec zabrał mnie właśnie do Zabrza, więc z Górnikiem zawsze byłem emocjonalnie związany. Czekałem na odpowiedni moment, by pokazać swoje wsparcie. Ostatnio w Górniku dobrze się co prawda nie działo, ale być sponsorem, kiedy klubowi idzie, to nie sztuka. W końcu rozmowy nabrały tempa, czego efektem jest dwuletnia umowa. Liczę jednak na długofalową współpracę. Już na przykładzie Lecha Poznań pokazaliśmy, że relacje największej firmy bukmacherskiej w Polsce i klubu piłkarskiego mogą wejść na zupełnie inny poziom. To, jak mocno rozkręciliśmy marketing Lecha i współpracę z jego kibicami, pokazuje, że naprawdę znamy się na rzeczy. Teraz to samo chcielibyśmy zrobić w Zabrzu. – powiedział Mateusz Juroszek w wywiadzie dla katowickiego oddziału Gazety Wyborczej.

Źródło: Gazeta Wyborcza Katowice/Sportslaski.pl

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *