STS z własnym systemem wypłat

Firma bukmacherska wprowadziła nowoczesny, autorski system wypłat STSpay. Usługa, która pozwala na wypłatę środków bez prowizji średnio w 54 minuty – także wieczorami i w weekendy – dostępna jest już dla wszystkich klientów bukmachera.

STSpay to nowatorskie rozwiązanie. Mateusz Juroszek, prezes STS, podkreśla, że przelew do sześciu największych banków w Polsce dociera średnio w mniej niż godzinę (usługa dostępna jest codziennie od godz. 10 do północy).

– Nieprzerwanie inwestujemy w nowoczesne rozwiązania dla graczy. Własny system wypłat to innowacja nie tylko w Polsce, ale także na skalę europejską. Pozwala nam on nie tylko na szybsze księgowanie środków na kontach klientów, ale również na niezależność od zewnętrznych dostawców usług – mówi prezes Jaroszek. Jak zaznacza STSpay to element przewagi rynkowej. – Dystansujemy konkurentów – dodaje.

STSpay współpracuje z PKO BP, mBankiem, ING, BZ WBK, Aliorem oraz Millennium. STS to lider rynku bukmacherskiego w Polsce. Spółka podaje, że dysponuje blisko 50-proc. udziałem w legalnym rynku. Aż 90 proc. tej branży w naszym kraju należy jednak do nielicencjonowanych operatorów, którzy nie płacą podatków i nie stosują się do rygorystycznego prawa krajowego.

2 thoughts on “STS z własnym systemem wypłat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.