STS sponsorem polskiej transmisji Nine to Five!

STS, największy bukmacher w Polsce, został oficjalnym sponsorem polskiej transmisji esportowych rozgrywek CS:GO – Nine to Five 6 oraz Nine to Five 7.

W rozgrywkach weźmie udział aż sześć polskich ekip – Honoris, AVEZ, x-kom AGO, Izako Boars, Wisła All in! Games Kraków oraz PACT.

W zaplanowanych na listopad i grudzień rozgrywkach rywalizować będzie ze sobą 28 drużyn z TOP 40 światowego rankingu. – STS konsekwentnie zwiększa skalę działalności w obszarze esportu – rozwijamy ofertę, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom graczy, a także wspieramy rodzimą scenę w dalszym rozwoju i profesjonalizacji. Sponsorujemy istotne dla fanów wydarzenia, turnieje i transmisje z udziałem najwyżej notowanych polskich formacji – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Transmisja na żywo z rozgrywek Nine to Five 6 oraz Nine to Five 7 z udziałem czołowych polskich zespołów będzie dostępna na kanale https://www.twitch.tv/goodgame_league . Pula nagród w turnieju wynosi 50 tys. USD na każdą edycję.

Nine to Five 6 oraz Nine to Five 7 to kolejne już transmisje, których sponsorem jest STS. W ubiegłym roku bukmacher był zaangażowany w sponsoring Charleroi Esport 2019, a wcześniej także FACEIT Major London oraz Berlin Major, V4 Future Sports Festival, Finały ESL Mistrzostw Polski oraz We Play! Forge Masters.

STS konsekwentnie inwestuje w rozwój i profesjonalizację rodzimego esportu. Bukmacher jest sponsorem Pawła ‘innocenta’ Mocka – zawodnika CS:GO, który grał w najpopularniejszych polskich i zagranicznych zespołach. To pierwszy taki przypadek, gdy bukmacher wsparł indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a. Firma zdecydowała się także na współpracę z Damianem „Nervariena” Ziają, jednym z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. W minionych sezonach firma wspierała Polską Ligę Esportową – jedne z ważniejszych rozgrywek CS:GO w kraju – oraz drużyny esportowe Izako Boars, devils.one, AVEZ Esport i x-kom AGO. STS włączył się również w inicjatywę dobroczynnego meczu rozegranego pomiędzy czołowymi polskimi drużynami CS:GO.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *