STS rozwija się w Europie, współpracując z BetConstruct

STS właśnie rozpoczął działalność na rynkach europejskich dzięki wielu produktom BetConstruct. Ten znany twórca oprogramowania zapewnia dla STS sportowe zakłady i treści do gier.

Od teraz zakłady sportowe BetConstruct, esports, kasyna na żywo i RNG, wirtualne sporty i statystyki pozwolą największemu polskiemu bukmacherowi kontynuować ekspansję na światowe rynki w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino, Gibraltarze, Malcie i Łotwie.

„STS jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku bukmacherskiego. Po sukcesie firmy w kraju nadszedł czas, aby rozpocząć działalność w Europie. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w tym kraju daje unikalną wiedzę, która pozwoli nam zdobyć szeroką gamę nowych klientów, więc naszym celem jest wykorzystanie znaczącej przewagi konkurencyjnej, jaką dają rozwiązania BetConstruct „

– mówi Mateusz Juroszek, STS CEO.

„STS jest pierwszym polskim bukmacherem, który rozszerza grono graczy w regionie europejskim. Aby firma mogła zdobyć nowe rynki, gwarantujemy pełną zgodność z rynkami regulowanymi i doskonałe wyniki naszych kompleksowych rozwiązań „

– mówi Vigen Badalyan, założyciel i dyrektor generalny BetConstruct.

Dzięki licznym inwestycjom w rozwój oferty zakładów, nowoczesnych technologii i nowych funkcjonalności dla użytkowników STS, w ciągu ostatnich 6 lat firma zwiększyła przychody ponad dziesięciokrotnie – z 220 mln PLN do 2,41 mld PLN. Obecnie STS ma ponad 47% udziałów w polskim rynku bukmacherskim, a 80% obrotów generowane jest przez kanały online – aplikację dedykowaną dla Androida i iOS, stronę internetową i wersję mobilną.

„Na pierwszym etapie naszej obecności za granicą chcemy skupić się na 2 milionach Polaków, którzy przebywają za granicami ojczyzny, bo nasza świadomość marki wśród tych osób jest wyjątkowo wysoka, więc naszym celem jest wykorzystanie tej znaczącej przewagi konkurencyjnej” – dodaje Mateusz Juroszek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa