STS rozpoczyna współpracę z SafeCharge

SafeCharge, firma należąca do podmiotu Nuvei, nawiązała współpracę z polską legalną firmą bukmacherską STS Gaming Group.

Zgodnie z umową SafeCharge zapewni platformę i technologię umożliwiającą STS rozpoczęcie działalności w Wielkiej Brytanii.

STS obsługuje ponad 1 milion klientów w Europie i jest pierwszą polską firmą bukmacherską, która uzyskała licencję na prowadzenie zakładów na rynku regulowanym w Wielkiej Brytanii. Uzyskanie licencji jest częścią szerszej międzynarodowej strategii rozwoju STS.

Firma STS wdrożyła SafeCharge’s Cashier, bogate w funkcje rozwiązanie hostowane, które zapewnia szybkie wdrażanie i jest zaprojektowane w celu optymalizacji akceptacji płatności i wypłat. Dzięki pakietowi wbudowanych funkcji zwiększających konwersję, zarządzanie ryzykiem i routingiem ruchu Cashier. STS korzysta zarówno z zgodności z lokalnymi przepisami dotyczącymi gier, jak i zastrzeżonej platformy, która okazała się zwiększać wskaźniki akceptacji, jednocześnie zmniejszając porzucanie graczy.

„Biorąc pod uwagę zakłady sportowe jako podstawę naszej działalności i nasze dalsze plany ekspansji geograficznej, szukaliśmy partnera o udokumentowanym doświadczeniu w branży, który z powodzeniem przyspieszy naszą strategię. Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój współpracy z SafeCharge w ramach naszych międzynarodowych planów rozwoju ” – powiedział Mateusz Juroszek, dyrektor generalny STS.

„Firmy działające na złożonych rynkach poszukują partnerów technologicznych, którzy mogą zapewnić praktyczne doświadczenie i informacje biznesowe potrzebne do skutecznego i szybkiego rozwoju. Nasz zespół ściśle współpracował z STS, aby zapewnić ich rozwój nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także wykorzystać naszą platformę do stymulowania elastycznego i skalowalnego globalnego wzrostu” – powiedział Philip Fayer, prezes i dyrektor generalny Nuvei.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego silnego partnerstwa z STS, firmą, która odniosła wyjątkowy sukces, rozszerzając swoją podstawową markę na nowe rynki regulowane. Jesteśmy w dobrej pozycji, aby spełnić wszystkie wymagania STS dotyczące płatności, aby odnieść sukces na rynku Wielkiej Brytanii, a także ułatwić ich przyszłe plany ekspansji ” – powiedział Yuval Ziv, dyrektor zarządzający ds. Płatności cyfrowych w SafeCharge.

1 thought on “STS rozpoczyna współpracę z SafeCharge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.