STS oficjalnym sponsorem Esport Tour PRO!

STS, największy bukmacher w Polsce, został oficjalnym sponsorem Esport Tour PRO – internetowego turnieju CS:GO dedykowanego czołowym polskim drużynom.

W zaplanowanych na 9 i 10 maja rozgrywkach rywalizować ze sobą będzie osiem formacji: Izako Boars, CLEANTmix, Pompa Team, AVEZ Esport, Cyberwolves, ACTINA PACT, NEST (czyli druga drużyna x-kom AGO) oraz Illuminar Gaming w składzie z Pawłem „innocentem” Mockiem, którego STS jest sponsorem.

„STS nieustannie zwiększa skalę działalności w obszarze gamingu – rozwijamy ofertę, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom graczy, a także wspieramy rodzimą scenę esportu w dalszym rozwoju i profesjonalizacji. Ponadto sponsorujemy istotne dla fanów esportu wydarzenia i turnieje. Czego potwierdzeniem jest umowa, na mocy której zostaliśmy oficjalnym sponsorem Esport Tour PRO, turnieju Counter-strike’a z udziałem najwyżej notowanych polskich formacji” – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Transmisja na żywo z rozgrywek Esport Tour PRO z udziałem czołowych polskich zespołów będzie dostępna na kanale https://www.twitch.tv/studio_live. Pula nagród w turnieju wynosi 30 tys. zł.

Esport Tour PRO to kolejny już turniej CS:GO, którego bukmacher jest sponsorem. W ubiegłym roku STS był zaangażowany w sponsoring Charleroi Esport 2019, a wcześniej także FACEIT Major London.

Celem bukmachera jest wsparcie dalszego rozwoju i profesjonalizacji rodzimego esportu. STS angażuje się także we wsparcie esportu. Bukmacher jest sponsorem Pawła ‘innocenta’ Mocka – zawodnika CS:GO, który gra na scenie międzynarodowej. Ten kontrakt był pierwszym w Polsce przypadkiem, gdy bukmacher wsparł indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a. Bukmacher zdecydował się także na wsparcie Damiana „Nervariena” Ziaji, jednego z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. Podpisana z nim umowa to pierwszy w Polsce przypadek zaangażowania bukmachera w działania promocyjne skierowane do społeczności League of Legends. W minionych sezonach firma wspierała Polską Ligę Esportową – jedne z ważniejszych rozgrywek CS:GO w kraju – oraz drużyny esportowe Izako Boars, devils.one i x-kom AGO. STS włączył się również w inicjatywę dobroczynnego meczu rozegranego pomiędzy czołowymi polskimi drużynami CS:GO. Ponadto w grudniu 2018 r. bukmacher zorganizował – wraz z ‘innocentem’ i ‘Nervarienem’ – plebiscyt na esportową inicjatywę, który, głosami kibiców, wygrał kobiecy turniej lanowy CS:GO.

POZNAJ BUKMACHERA STS JESZCZE DZIŚ! Zarejestruj konto gracza tutaj!

About Author

7 thoughts on “STS oficjalnym sponsorem Esport Tour PRO!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *