STS nawiązał współpracę z RTSmunity

Największy polski bukmacher STS nawiązał nowe partnerstwo z firmą RTSmunity zajmującą się danymi esportowymi, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoją obecność w sektorze zakładów sportowych.

STS jest liderem w łączeniu tradycyjnych standardów bukmacherskich z e-sportami, będąc pierwszym bukmacherem, który sponsoruje pojedynczego gracza. Współpraca z RTSmunity będzie kontynuacją rosnącej reputacji firmy w tym sektorze, dostarczając więcej danych i analiz w ligach: Dota, CS: GO i League of Legends.

Świętując nowe partnerstwo, Mateusz Juroszek, CEO STS, podkreślił: „Widząc rozwój e-sportu nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, naturalne jest zwiększenie naszej obecności w tej dziedzinie. Dlatego połączyliśmy siły z ludźmi z RTSmunity.

„Ta współpraca pozwala nam mieć szeroką ofertę rynków, obejmującą wszystkie najważniejsze wydarzenia e-sportowe, takie jak Dreamhack czy Intel Extreme Masters. Skomplikowana oferta rynków, zasięg turniejów i czas pracy 95% to kluczowe rzeczy, których szukamy. Jesteśmy przekonani, że e-sport ma duży potencjał i razem z RTSmunity będziemy dominować w tym ”.

STS nadal wykorzystuje rosnącą popularność e-sportu, a w ciągu ostatnich kilku lat ponad dziesięciokrotnie zwiększając swoje przychody, a wzrost ten przypisuje się rozwojowi konkurencyjnego działu sportowego.

Dyrektor generalny RTSmunity, Pavol Krasnovský, dodał: „Tak jak uważamy RTSmunity za lidera w zapewnianiu kursów e-sportowych, uważamy STS za lidera na europejskim rynku bukmacherskim. Właśnie dlatego postanowiliśmy zainicjować tę współpracę i zapewnić klientom pełną relację z tytułów i turniejów e-sportowych.

„Esports to bardzo dynamicznie rozwijający  się obszar, to samo dotyczy naszej firmy. Nasi matematycy i programiści nieustannie pracują nad nowymi sposobami analizowania lig e-sportowych, abyśmy mogli stale poszerzać naszą ofertę i zasięg wydarzeń oraz aspektów gry. Baza widzów e-sportowych i inwestycji w tej dziedzinie to tylko rzut oka na to, czym e-sport stanie się za pięć lub dziesięć lat. ”

Pomimo działalności głównie na rynku krajowym, STS rozszerzył działalność na wielu innych rynkach europejskich w lutym ubiegłego roku, z „planami dalszej ekspansji międzynarodowej” w przyszłości.

1 thought on “STS nawiązał współpracę z RTSmunity

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.