STS dalej z Koroną Kielce, LV BET sponsorem Wisły Kraków!

STS i LVBet podpisały kolejne umowy sponsorskie z klubami Ekstraklasy. Pierwsza firma przedłużyła współpracę z Koroną Kielce, natomiast druga uzyskała status Sponsora Wisły Kraków.

Umowa Star-Typ Sport z Koroną Kielce obowiązywała już w poprzedniej rundzie, w dniu dzisiejszym podano informację o jej przedłużeniu do końca bieżącego sezonu. Poszerzyło się również grono Sponsorów Białej Gwiazdy. Umowa z LV BET również będzie obowiązywać do końca sezonu.

„Jest nam bardzo miło, że LV BET związał się z kolejnym wielkim i ważnym dla polskiego futbolu klubem. Liczymy, że współpraca, którą właśnie rozpoczynamy przyniesie korzyści obu stronom. W przededniu startu rundy wiosennej trzymamy kciuki za walkę o najwyższe cele i wspólną wspinaczkę na szczyt” – powiedział Adrian Furmańczyk, marketing manager LV BET Zakłady Bukmacherskie.

LV BET to nowa marka na rynku bukmacherskim. Filozofia firmy opiera się na dynamicznym rozwoju, świeżych pomysłach, a przede wszystkim jasnych zasadach. Tworzą ją ludzie z pasją i doświadczeniem, którzy nieustannie pracują nad poszerzaniem wachlarza dostępnych dyscyplin oraz propozycji. Cechuje ich profesjonalizm, a także indywidualne podejście do każdej sprawy.

LV BET jest sponsorem takich marek jak RTS Widzew Łódź, RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki, czy www.laczynaspasja.pl, a ponadto partnerem Polskiej Ligi Koszykówki oraz Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

Źródło: Korona Kielce/Wisła Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.