Statscore głównym sponsorem Futsal Ekstraklasy

Dostawca danych sportowych firma Statscore została wybrana głównym sponsorem piłkarskiej Futsal Ekstraklasy, a liga zmieni nazwę na Statscore Futsal Ekstraklasa.

Jako tytularny sponsor ligi, Statscore zostanie również zintegrowane z nowym logo ligi, które będzie wyświetlane na stronie internetowej zawodów, koszulkach klubów oraz w wielu miejscach, w których rozgrywane są mecze.

Tomasz Myalski, założyciel i CEO Statscore, powiedział:

„Razem z naszymi partnerami chcemy zbudować największe na świecie sportowe centrum danych, w którym będziemy gromadzić wszystkie statystyki, pomagając tym samym kibicom i organizacjom czerpać jeszcze większą radość i większe korzyści ze sportu. To jest nasza wizja! To jest powód, dla którego istnieje Statscore.

„Przedłużenie współpracy z Futsal Ekstraklasą daje ogromną satysfakcję mnie i całej drużynie. To też ogromne wyzwanie, ale mając tak doświadczony i zgrany zespół oraz partnera, który chce się z nami rozwijać, jestem pewien, że po raz kolejny pokażemy swoje siły. Wierzę, że razem podniesiemy Statscore Futsal Ekstraklasa na światowy poziom, zapewniając kibicom wiele innowacyjnych rozwiązań. ”

Od sezonu 2020/21 Statscore będzie również nadal dostarczać statystyki ze wszystkich meczów Futsal Ekstraklasy, a także wspierać ligę swoim doświadczeniem i wiedzą w tej dziedzinie.

Maciej Karczyński, prezes Futsal Ekstraklasy, dodał:

„Rozmowy rozpoczęliśmy rok temu. Od samego początku chcieliśmy wspólnie budować przyszłość. Pierwszy etap polegał na dostarczeniu ligi statystyk, które zawsze dodają wartości rozgrywkom. Dziś pokazaliśmy, że mimo trudnych czasów chcemy razem podążać we właściwym kierunku.

„Bardzo dziękujemy za zaufanie do Futsal Ekstraklasy. Wiem, że doceniono nas za naszą pracę w ostatnich latach, kiedy zostaliśmy zauważeni jako rozwijająca się marka na polskim rynku. Statscore wybrał nas, pomimo prób podejmowanych przez inne zawody w Polsce. To wielkie wyróżnienie ”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.