Sprawdzamy promocje na mecz Polska-Niemcy!

Szukasz dedykowanych ofert na spotkanie Polaków z Reprezentacją Niemiec? My zrobiliśmy to za Ciebie! Wszystko w jednym miejscu – skorzystaj z bonusów i ofert bukmacherów na mecz drugi mecz Biało-Czerwonych w fazie grupowej na EURO 2016. Jest z czego wybierać!

Zakład bez ryzyka na żywo w Bet365

Postaw w Bet365 zakład przedmeczowy na mecz Niemcy-Polska, a otrzymasz zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.

Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to Bet365 zwróci Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 40 PLN*).

Kieruj się sercem – Stawiaj bez ryzyka na Polskę w fazie grupowej w Betsson

Podkręć temperaturę i odbierz zakład bez ryzyka 30 PLN w każdej kolejce fazy grupowej największej piłkarskiej imprezy roku. Jeśli Twój zakład okaże się przegrany- otrzymasz zwrot stawki, zatem nic nie tracisz. Zapisz się już dziś do promocji Betsson, stawiaj bez ryzyka i poczuj prawdziwe piłkarskie emocje na francuskich boiskach.

Zwrot za remis 0:0 w Betclic

Postaw pojedynczy zakład przedmeczowy (min. stawka 40 zł, min. kurs 1.50) na mecz Niemcy – Polska w Betclic. Jeżeli mecz ten zakończy się remisem 0-0, otrzymasz od Betclic zwrot stawki za przegrane zakłady, do kwoty 80 zł.

Bonus za wygraną Polaków w Expekt

Wnieś przedmeczowy zakład na spotkanie Niemcy – Polska (min. stawka 40 zł, min. kurs 1,50). Jeśli Biało-Czerwoni wygrają, otrzymasz 20 zł bonusu od Expekt!

Bonus 100% na mecz Polska-Niemcy w Oddsring

1. Postaw dowolny w Oddsring zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz, w którym bierze udział drużyna Reprezentacji Polski w czasie objętym promocją.

2. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie na dany mecz zakład w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od Oddsring bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.

3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres [email protected] w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a Oddsring dopisze odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.

Którą promocję wybieracie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.