Sportradar przedłuża współpracę z NFL

Znana na rynku wśród dostawców usług dla bukmacherów, krajowych i międzynarodowych federacji sportowych oraz firm medialnych firma Sportradar, przedłużyła umowę o współpracy z NFL.

Współpraca pomiędzy Sportradarem, a federacją NFL rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy to Sportradar został wyłącznym dystrybutorem danych NFL. W ramach nowego porozumienia, firma Sportradar dostarczy dane NFL operatorom zakładów sportowych w USA i za granicą, uzyskując również prawo do dystrybucji treści audiowizualnych dla bukmacherów na wybranych rynkach międzynarodowych. Istnieje zatem szansa, że dane te zostaną także przekazane legalnym bukmacherom w Polsce. Zależne to będzie oczywiście od pakietu usług wykupionego przez polskie firmy.

Dyrektor generalny Sportradar podkreśla, że współpraca z NFL jest bardzo istotna dla ich firmy, gdyż pozwala na dostarczeniu innowacyjnych produktów dla NFL. To z kolei pozwala graczom, na korzystanie z najnowocześniejszych technologii w zakresie samej oferty, prędkości funkcjonowania oraz bezpieczeństwa gry. Dodatkowo, użytkownik znajdzie się jeszcze bliżej akcji.

Dla Sportradar nie jest to pierwsza umowa z dużą amerykańską federacją, gdyż wcześniej zostały już ogłoszone umowy z NBA i MLB.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.