Sportingbet

sportingbet_logo_main

Licencja – Malta
Wersje językowe (14)
Dyscyplin sportowych – 20+
Live betting – Tak
Mobile betting – Tak
Live streaming – Tak

Zarejestruj się w Sportingbet

sb_banner1Sportingbet to niewątpliwie jeden z największych i najlepiej rozpoznawalnych na rynku bukmacherów. Uznanie w oczach graczy zyskał swoimi wieloletnimi dobrymi praktykami w branży bukmacherskiej. Jak przystało na spółkę notowaną na rynku publicznym, Sportingbet posiada profesjonalny dział obsługi klienta oraz suport techniczny, który bardzo szybko odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości ze strony graczy. Każdy nowy gracz u tego bukmachera od razu, od pierwszego kontaktu z działem obsługi klienta odczuje, że naprawdę dba on swoich klientów.
sb_banner2Bonus powitalny:
• Zarejestruj się
• Złóż depozyt w dniu rejestracji
• Obróć depozytem 3x (po kursie min 1.5) w ciągu 7 dni od rejestracji
• Otrzymasz 50% depozytu w postaci bonusu aż do 200 PLN

Screeny
Strona główna sbscreen1
Live betting sbscreen2
Informacje
Nazwa Sportingbet
URL strony www.sportingbet.com
Rok założenia 1997
Wypłacalność 98.65%
E-mail [email protected]
Telefon +48 22 307-18-24
Plusy ++++++ – Minusy
  • Bardzo dużo kursów w najpopularniejszych dyscyplinach
  • Szybkie wpłaty i wypłaty
  • Doskonała polska obsług klienta
  • Ciekawe promocje
  • Profesjonalna strona startowa
  • Mobilna wersja na tablet i smartfon
  • Brak
Ranking
sc10 9.55 / 10
Ranking ogólny 9.55
Software / grafika 9
Wybór gier 10
Bonus powitalny 10
Promocje 10
Warunki obrotu 9
Jackpoty 9
Wpłaty / wypłaty 9
Obsługa klienta 10
Wypłacalność 10
Opis
Sportingbet to niewątpliwie jeden z największych i najlepiej rozpoznawalnych na rynku bukmacherów. Uznanie w oczach graczy zyskał swoimi wieloletnimi dobrymi praktykami w branży bukmacherskiej. Jak przystało na spółkę notowaną na rynku publicznym, Sportingbet posiada profesjonalny dział obsługi klienta oraz suport techniczny, który bardzo szybko odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości ze strony graczy. Każdy nowy gracz u tego bukmachera od razu, od pierwszego kontaktu z działem obsługi klienta odczuje, że naprawdę dba on swoich klientów.

Dzięki Sportingbet TV, gracze mają możliwość śledzenia transmisji LIVE z interesujących ich wydarzeń sportowych oraz zawierania zakładów na żywo po bardzo atrakcyjnych kursach. Sportingbet to bardzo profesjonalny, wysokiej jakości serwis Internetowy. Nawet początkujący gracze szybko odnajdą w nim interesujące ich wydarzenia i wybiorą zakłady, jakie ich interesują. Każdemu graczowi możemy polecić granie u tego bukmachera – posiada on atrakcyjną ofertę kursów na bardzo dużo wydarzeń z wielu dyscyplin i lig. Sportingbet posiada również program atrakcyjnych promocji i programy lojalnościowe oraz konkursy, dzięki którym jeszcze chętniej i częściej wraca się do tego bukmachera, aby postawić na kolejny zakład i wziąć udział w zabawie.

Sportingbet oferuje również mobilny dostęp do swojej oferty zakładów wzajemnych, dzięki czemu gracze mogą zawierać swoje kupony oraz korzystać z innych atrakcji oferowanych przez tego bukmachera w dowolnym czasie i miejscu. Wystarczy im tylko telefon komórkowy lub tablet i dostęp do Internetu.

Sportingbet był sponsorem klubu Steaua Bukareszt (w latach 2009-2011), Wolverhampton Wanderers (w latach 2009-2013); Slavia Sofia (w latach 2008-2011), Euroligi Koszykówki w 2006 roku.

zarejestruj

About Author