Sportingbet, Winmasters i 10bet kolejnymi, którzy podziękowali

Z dniem 1 kwietnia polskich graczy przestaną obsługiwać kolejne trzy podmioty, czyli Sportingbet (konta graczy zostają przeniesione do Sportingbull), Winmasters i 10bet.

Zatem niemal każdy dzień przynosi kolejne informacje o „odchudzeniu” polskiego rynku bukmacherskiego, a do 1 kwietnia jeszcze 3 doby. Sportingbet to bukmacher, który działał na rynku polskim od ponad 10 lat a twarzą firmy był m.in. Tomasz Frankowski.

„Drogi Kliencie,

screencapture-pl-sportingbet-1490799344459
Taka informacja pojawia się po wejściu na serwis Sportingbet

Dziękujemy za korzystanie z usług Sportingbet.com. Z przykrością, musimy Cię poinformować, że w związku z zaistaniałą sytuacją zdecydowaliśmy się zamknąć ofertę Sportingbet.com dla rezydentów Polski. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. W celu uproszczenia procesu zamknięcia oferty Sportingbet.com w Polsce i jednocześnie zapewnienia dostępu do Twoich środków, utworzyliśmy Ci konto na Sportingbull.com. Sportingbull.com jest właśnością i jest zarządzane przez niezależnego operatora hazardowego, East Pioneer Corporation, z licencją w Curacao. Dostęp do Twojego konta jest możliwy poprzez Sportingbull.com.

Jeszcze raz dziękujemy za zrozumienie.
Zespół Sportingbet.com”

Afilianci oraz część użytkowników 10bet otrzymała natomiast następującą wiadomość od przedstawicieli bukmachera:

10bet_info
Treść informacji wysłanej przez bukmachera 10bet do użytkowników

„Z przykrością informujemy, że wkrótce przestaniemy działać na polskim rynku. W związku z tym, w dniu 31.03.2017 r. Polscy klienci nie będą mogli logować się do platformy 10bet i zawierać żadnych zakładów bukmacherskich. Klienci z Polski nie będą mogli też rejestrować nowych kont w 10bet. 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt na adres [email protected]

Zapraszamy do śledzenia naszego serwisu, w którym na bieżąco będziemy informować o kolejnych firmach opuszczających polski rynek. O stanowiskach poszczególnych podmiotów bukmacherskich możecie przeczytać w tym miejscu.

4 thoughts on “Sportingbet, Winmasters i 10bet kolejnymi, którzy podziękowali

  1. to jest katastrofa ;( betano, potem bet365 a teraz 10bet bukmacherzy z szeroką ofertą na rzuty rożne … ciekawe co z unibet ostatnia nadzieja

    1. Nie. To nie jest katastrofa. To jest uczciwość. Jak można wogule popierać kogoś kto nie chce zapłacić licencji za swoją działalność. Przecież to jakieś niehalo! Dla mnie dziwny jest ruch sportingbet jakby myśleli że zmiana nazwy coś im pomoże.

  2. Najbardziej szkoda betfair i bet 365 i tak konczą sie dobre czasy sts-y zacierają rece a nam zostaje plakac albo kombinowac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.