SportCaller podpisuje porozumienie z Superbet

SportCaller, wiodący dostawca gier sportowych typu free-to-play (FTP), ogłosił partnerstwo w CIS z gigantem bukmacherskim Superbet.

Jako największy operator w Rumunii, Grupa Superbet została uznana za najbardziej wpływowego wielokanałowego bukmachera w regionie, którego obecność pomoże znacznie rozszerzyć zasięg elastycznego portfolio produktów SportCaller na rynki Europy Środkowej i Wschodniej.

Jako czołowy dostawca darmowych gier, pakiet produktów SportCaller zwiększa zaangażowanie poprzez serię gier, których mechanika promuje odpowiedzialne kampanie pozyskiwania i utrzymania. Jego unikalna, zastrzeżona platforma pozwala Superbet nie tylko odróżnić swoją ofertę od innych konkurentów z WNP dzięki szytym na miarę lokalnymi grami, ale także zapewnia strategiczne rozwiązanie, które działa w wielu europejskich jurysdykcjach, w których zaostrzenie regulacji spowodowało presję na przestarzałe techniki bonusowe .

SportCaller oferuje ponad 100 gier w 37 krajach i 20 językach (poprzez wielojęzyczne API) w Europie, Azji, Afryce, Australazji oraz Ameryce Północnej i Łacińskiej. W ubiegłym roku wydała ponad 60 nowych gier, ponad dwukrotnie zwiększając liczbę aktywnych i trwających partnerstw z operatorami. Kluczowa architektura – na której każda gra FTP jest tworzona, zarządzana, raportowana i skutkuje – odegrała kluczową rolę w zapewnianiu ukierunkowanego zaangażowania fanów w popularnych lokalnych ligach, takich jak Rumunia Liga 1 i polska PKO Ekstraklasa.

Adam Shaw, MD (Online) w Superbet, powiedział: „Cieszymy się, że mogliśmy zabezpieczyć usługi SportCaller w ramach tej nowej umowy. Wczesne tygodnie tej współpracy tylko wzmocniły naszą pewność, że branża free-to-play poprawi zabawę zarówno dla nowych, jak i stałych klientów, ponieważ zakłady sportowe nadal pozostają dostępne.

„Najlepsze oferty bukmacherów zawsze opierają się na odpowiednim połączeniu dostosowywanych treści. Lokalne podejście SportCaller i sprawdzona reputacja w zakresie dostarczania wysokiej jakości sprawiają, że firma SportCaller wyróżnia się jako preferowany partner w branży w zakresie pozyskiwania i utrzymania. Ich wiedza specjalistyczna i towarzyszące im spostrzeżenia marketingowe będą nieocenione, gdy będziemy starać się rozwijać i wykorzystywać to partnerstwo w nadchodzących latach ”.

Cillian Barry, MD w SportCaller, dodał: „Współpraca z jednym z najcenniejszych operatorów w regionie jest dla nas mocną deklaracją intencji – nie tylko w Rumunii, ale także na terytoriach leżących naprzeciw WNP jako całości. Lokalne gry free-to-play są nadal dostępne w jakikolwiek angażujący lub wyrafinowany sposób, więc wiemy, że znaleźliśmy idealnego partnera w Superbet, z którym możemy poprawić wrażenia użytkowników końcowych, zwiększając tym samym poziomy retencji.

„Wczesne poziomy zaangażowania w Superbet były bardzo zachęcające i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak nasze gry radzą sobie na niektórych z tych ekscytujących rynków wschodzących”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.