Skrill zablokuje wpłaty i wypłaty do/z offshore’ów?

Część firm bukmacherskich i kasynowych niezarejestrowanych w Polsce otrzymała wczoraj powiadomienia od Skrill, że w niedługiej perspektywie (mówi się o około 2 tygodniach) pośrednik rozpocznie blokowanie transakcji finansowych z tzw. „offshore’ami”.

Pierwszy o tym fakcie poinformował na koncie twitterowym Piotr Majewski, Country Manager Unibeta:

Informację na swoim profilu twitterowym oraz korespondencji mailowej z nami potwierdził również Michał Kopeć, który taki obrót wydarzeń prognozował już kilka tygodni temu:

Pełną treść komunikatu właściciela portfeli internetowych Skrill oraz Neteller możecie przeczytać w tym miejscu. Zauważalne są już pewne zabezpieczające ruchy u niektórych bukmacherów. Bet-at-home poinformował swoich użytkowników o rozpoczęciu współpracy z Trustly (przypomnijmy, że trzy dni temu BAH zakończył obsługiwanie opcji Przelewy24). O rezygnacji z Skrill i Neteller swoich użytkowników poinformował bukmacher Marathonbet:

„Z przykrością informujemy, że z dniem 1 lipca 2017 nie będzie już można będzie wpłacać środków na konto Marathonbet za pośrednictwem systemów płatniczych: Skrill i Neteller.

Będziemy pracować nad tym, aby zmiany, które zaistniały z niezależnych od nas przyczyn, nie były dużą niedogodnością. Do dnia 14 lipca wypłaty z kont, będą odbywały się w trybie standardowym.

Po tym terminie rezygnacja z wszelakich niespłaconych sald musi zostać uzgodniona z naszym zespołem ds. Obsługi Klienta. Uwaga: Jeśli saldo na koncie jest w wysokości poniżej €5.00 proszę skontaktować się z naszym zespołem ds. Obsługi Klienta ponieważ klient nie może przesunąć środków online, poniżej tej kwoty.

Zdajemy sobie sprawę z rozczarowania naszych klientów i serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności. Jednakże wciąż istnieje wiele innych opcji składania depozytów i dokonywania operacji wpłaty i wypłaty.”

Docierają do nas również kolejne informacje o dostawcach internetu blokujących witryny z Rejestru Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą. Do grona tych firm dołączyły UPC oraz T-Mobile. Na problemy skarżą się także użytkownicy Multimedia Polska.

Zatem podobnie jak w przypadku 1 kwietnia zapowiadają się bardzo ciekawe dni i kolejne informacje dotyczące rynku bukmacherskiego w Polsce.

Skrill - Promotion - LVBET.pl - 1

About Author

1 thought on “Skrill zablokuje wpłaty i wypłaty do/z offshore’ów?

  1. pie.dolenie o szopenie, skad wy te info wzieliscie? 😀 dowody dawac, linki a nie info wyssane z palca jednego fra.era z twittera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *