Skąd biorą się animowane wizualizacje u buków?

Jak zapewne wiecie, bukmacherzy posiadają w swoich ofertach zdarzenia sportowe, które można oglądać „na żywo”, a do tych, do których nie posiadają streamingu, oferują wizualizację. Czyli tak zwany tracker, pokazujący w postaci animowanej, co w danej chwili dzieje się na boisku.

Prawdopodobnie zastanawialiście się czy jest to oprogramowanie bukmachera, czy dostarcza je firma zewnętrzna. Większość legalnych bukmacherów w Polsce korzysta jednak z zewnętrznego źródła, głównie z oferty firmy Statscore.

Firma Statscore funkcjonuje na rynku od wielu lat i jest wiodącą firmą w tym sektorze. Statscore oferuje najszybsze i najdokładniejsze statystyki, zarówno dla zdarzeń przedmeczowych, jak również w czasie spotkań prowadzonych „na żywo”.  Oferta ta pozwala zaoferować klientom wiele cennych treści/wiadomości  utrzymując zaangażowanie i motywację użytkowników do stawiania kolejnych zakładów. Jest także bardzo przydatnym narzędziem dla użytkowników obstawiających zakłady sportowe.

Co więcej, Statscore uważa, że wizualizacja sportowa to dobra alternatywa dla spotkań oglądanych „na żywo”, gdyż na bieżąco mamy dostęp do wszystkich statystyk w czasie zdarzenia sportowego.

Dzięki ciągłemu rozwojowi Statscore dostarcza dane sportowe dla entuzjastów sportów, ale także dla mediów oraz firm bukmacherskich. Mają w swojej ofercie tysiące wizualizacji miesięcznie, co czyni ich jednym z liderów w branży bukmacherskiej.

Teraz już wiecie skąd bierze się animowane boisko na stronie buka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.