Sieć naziemnych punktów bukmacherskich ForBET się rozrasta

19 kwietnia Ministerstwo Finansów ogłosiło, że Zakłady Bukmacherskie forBET otrzymały zgodę na prowadzenie punktów stacjonarnych na terenie całego kraju i zostały dziesiątą tego typu firmą w Polsce.

Na pierwszy stacjonarny punkt przyjmowania zakładów pod szyldem forBET musieliśmy czekać prawie 4 miesiące, a dokładnie do 8 sierpnia. Od tego czas pracownicy forBET działają bardzo sprawnie i dziś na stronie bukmachera możemy znaleźć adres 82 lokali, gdzie legalnie możemy zawierać zakłady.  To zdecydowanie więcej od kilku firm, które zezwolenie na legalne urządzanie zakładów w punktach bukmacherskich otrzymały duże wcześniej. Np. LV BET posiada obecnie 38 lokalizacji, a Superbet 54.

Jak wyglądają punkty naziemne forBET? Nie są to standardowe lokale do, których przyzwyczajony jest przeciętny miłośnik zakładów bukmacher w Polsce, albowiem znajdują się w nich specjalne terminale przeznaczone do gry.

Terminale posiadają duże i czytelne ekrany dotykowe i są bardzo proste w obsłudze. Umożliwiają one korzystanie z oferty forBET na zakłady przedmeczowe, live oraz sporty wirtualne. Dodatkowo znajdziemy na nich transmisję do wybranych wydarzeń sportowych. Aby rozpocząć legalną grę nie trzeba zakładać konta ani podawać swoich danych.

Mapę wraz z adresami wszystkich punktów można znaleźć na stronie www.iforbet.pl/. Strona jest aktualizowana co kilka dnia i w najbliższym czasie powinno się na niej znaleźć aż 270 PPZ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.