ME w siatkówce kobiet w STS TV

STS – największy bukmacher w Polsce – będzie transmitować wszystkie spotkania w ramach Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet 2017. Mecze będzie można obejrzeć za darmo na stronie internetowej sts.pl, jej mobilnej wersji m.sts.pl oraz aplikacjach mobilnych bukmachera, a także w wybranych punktach przyjmowania zakładów.

30. finały Mistrzostw Europy w siatkówce kobiet będą rozgrywane od 22 września do 1 października br. Gospodarzami turnieju są Gruzja i Azerbejdżan. Polki wystąpią w grupie A i zmierzą się z drużynami z Azerbejdżanu, Niemiec i Węgier.

Usługa STS TV umożliwia użytkownikom bezpłatne oglądanie transmisji około 1 800 wydarzeń sportowych każdego miesiąca, w tym meczów hiszpańskiej LaLiga Santander, włoskiej Serie A TIM i francuskiej Ligue 1, a także prestiżowe wyścigi Formula 1®, VELUX EHF Ligę Mistrzów w piłce ręcznej. STS TV obejmuje streamingi z rozgrywek m.in. takich dyscyplin jak: piłka nożna, ręczna, siatkowa, koszykowa oraz tenis, hokej i wiele innych. Spotkania można śledzić na stronie internetowej sts.pl i aplikacji mobilnej bukmachera. Dodatkowo STS na bieżąco wykupuje najciekawsze wydarzenia, których do tej pory nie ma w pakiecie, w zależności od oczekiwań klientów i dostępnej oferty

Transmisje na sts.pl są dostępne dla wszystkich zalogowanych użytkowników serwisu bez względu czy są aktywnymi graczami. Wystarczy przeprowadzić darmową rejestrację na stronie bukmachera. Może to zrobić każda pełnoletnia osoba. STS jest pierwszym polskim legalnym bukmacherem, który wprowadził usługę transmisji wydarzeń sportowych na żywo. Rozgrywki można oglądać zarówno na laptopach, tabletach i smartfonach. Wybrane streamingi są również dostępne w stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów STS na terenie całej Polski.

Szczegółowy plan transmisji jest dostępny na: www.sts.pl/sts-tv

Zarejestruj się w FORBET i odbierz BONUS do 600 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.