Serie A, Juventus – Atalanta, 19 maja 2019, godzina 20:30

Trudno w to uwierzyć, ale Juventus pozostaje bez zwycięstwa w sześciu z ostatnich siedmiu meczów. Oczywiście, wygrali ósmą koronę z rzędu, ale mimo to, tak rozczarowująca seria nie jest taką, na jaką liczyli na zakończenie sezonu. To prawda, że myślami są już w kolejnym sezonie ale ważne jest dla nich, aby zespół zakończył obecną kampanię w dobrym stylu.

Ogólnie rzecz biorąc, Juventus jest najlepszym zespołem w kraju od wielu lat. Po raz kolejny zgarnęli Scudetto i są faworytami do powtórzenia tego wyczynu przynajmniej do momentu, gdy Cristiano opuści ich szeregi.

Po triumfie w lidze zespół wkroczył w okres samozadowolenia, a teraz jest zdeterminowany, aby go zakończyć. Gdzie lepiej to zrobić niż we własnym domu, przed własnymi kibicami? Z kolei, rekord bezpośrednich spotkań pomiędzy obiema ekipami jest raczej, co tu mówić, żałosny dla Atalanty.

Juventus zwyciężył w 24 z ostatnich 25 spotkań z Atalantą i ma 100% bilans wygranych w domu. Ponadto, gdyby nie remis odniesiony dziesięć lat temu, rekord byłby w 100% zwycięski. W ośmiu z ostatnich trzynastu meczów Juve strzeliło dwa lub więcej goli przeciwko nim, a na własnym stadionie zespół powtórzył ten wyczyn w 14 z ostatnich 17.

Typ:

„Remis – nie ma zakładu (remis=zwrot) – 1” – @1.66

„1. Gol – 1” – @1.81

Typer: PK (forBET)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa