Serie A, AC Milan – Frosinone, 19 maja 2019, godzina 18:00

AC Milan może nie mieć lepszej okazji niż zbliżająca się kolejka, aby zająć miejsce gwarantujące grę w Lidze Mistrzów. Obecnie znajdują się na piątym miejscu w Serie A i pozostają w tyle z trzema i czterema punktami, odpowiednio za czwartą Atalantą i trzecim w tabeli Interem. Co bardzo może pomóc Milanowi, to fakt, że Atalanta zagra przeciwko Juventusowi, a Inter podejmie Napoli w tej kolejce.

Milan jest jedną z czołowych drużyn w Serie A i jest obecnie liderem w walce o otrzymanie biletu do Ligi Europejskiej. Ale zespół pozostaje także w wyścigu o udział w Lidze Mistrzów. Z drugiej strony, Frosinone jest jednym z najgorszych zespołów w aktualnym sezonie i został już zdegradowany. Zajmują 19. miejsce w tabeli i stracili drugą pod względem liczby bramek w lidze. Są również drugą od końca drużyną ze zdobyczą strzelecką. Do tego zagrają na San Siro.

Co więcej, Milan ma 100% niepokonany bilans przeciwko Frosinone i zdobywali trzy lub więcej bramek na każdym spotkaniu z wyjątkiem jednego. Co ważne, Milan był niepokonany w 12 z 15 ostatnich meczów u siebie, podczas gdy Frosinone było bez zwycięstwa w 11 z 15 ostatnich gier wyjazdowych.

Typ:

„AC Milan strzeli w obu połowach” – @1.67

„AC Milan wygra obie połowy” – @2.17

Typer: PK (forBET)

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *