Salony gier – ankieta E-PLAY

W związku z nowo uchwalonym prawem hazardowym, w celu zebrania informacji Redakcja E-PLAY przeprowadza ankietę dotyczącą lokali, które mogą być wykorzystane na salony gier.

Zebrana baza lokali wraz z kontaktem do ich właścicieli zostanie w odpowiednim czasie przekazana podmiotowi, który będzie miał możliwość prawną do budowania sieci salonów gier i eksploatowania automatów do gier. Od właściciela lokalu będzie zależało, czy warunki przedstawione przez firmę operatorską będą odpowiednie, oraz czy podejmie się współpracy z nią na dłuższy okres czasu.

Jednocześnie informujemy, że obecnie nie jest nam znany podmiot, który będzie się tym zajmował. Chcemy jednak ze względu na znajomość rynku i pozycję w branży mieć możliwość zgrupowania danych o lokalach, które można będzie wykorzystać do zbudowania sieci. Dzieje się to na skutek wielokrotnie przedstawianych próśb od operatorów i właścicieli lokali zgłaszanych do Redakcji o współdziałanie w ich imieniu.

Zwracamy się niniejszym do wszystkich zainteresowanych tą tematyką z prośbą dokładnego wypełnienia tej ankiety, odpowiedzi na wszystkie pytania zgodnie z prawdą oraz do podania danych identyfikacyjnych. Leży to tylko w Państwa interesie, w czasie gdy kończy się obecna możliwość współpracy z sektorem automatów barowych.

W przypadku chęci zgłoszenia większej ilości lokali, prosimy o wypełnienie tej ankiety każdorazowo dla odrębnego lokalu.

TUTAJ WYPEŁNIJ ANKIETĘ

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *