SAF Global Gaming uruchomi Akademię FIFA eSports

SAF Global Gaming ogłosiło, że zamierza uruchomić własną akademię e-sportową. Tommy Mackie będzie pierwszym zawodnikiem, który dołączy do zespołu akademii. Niedawno skończył 15 lat i zdobył już wiele miejsc w pierwszej 200 w Lidze Weekendowej FIFA i ma kilka weekendów 30-0. Mógłby mieć bardzo świetlaną przyszłość w e-sporcie FIFA pod przewodnictwem SAF.

Akademia SAF FIFA będzie dla SAF sposobem na identyfikację graczy FIFA, którzy nie są jeszcze uprawnieni do gry w zawodach FGS w młodym wieku i pomoc w ich rozwoju, kierując ich do przyszłych e-sportów, jeśli kwalifikują się do tego.

Zespół trenerski SAF zastosuje podobny proces do tradycyjnych klubów sportowych w rozwijaniu talentów FIFA. Gracze Akademii przejdą reżim, który pomoże im początkowo zidentyfikować, a następnie ulepszyć obszary w ich FIFA i umiejętnościach osobistych, aby uczynić z nich wszechstronnego sportowca e-sportowego.

SAF ma rozległą sieć z ponad pół milionem obserwujących w różnych mediach społecznościowych i platformach streamingowych w grach i e-sporcie. Pozwoli to zespołowi na prowadzenie szeroko zakrojonych poszukiwań talentów na całym świecie poprzez turnieje online i osobiste.

SAF będzie ściśle współpracować z rodzicami graczy, aby zapewnić, że gracze, którzy dołączą do zespołu, osiągają wyniki w nauce, otrzymują opiekę mentora w zakresie aspektów zdrowia psychicznego w e-sporcie i mają bezpieczne środowisko do doskonalenia swoich umiejętności i uczenia się.

Gracze z akademii będą mieli dostęp do zespołu handlowego SAF FIFA, który pozwoli graczom na efektywny handel, minimalizując potrzebę ogromnych wydatków w grze.

W drużynie SAF esports 4 graczy zakwalifikowało się do tegorocznej ePremier League, reprezentując odpowiednio Liverpool, Chelsea, Manchester United i Aston Villa. SAF ma również 3 graczy zakwalifikowanych do play-offów FGS, a miejmy nadzieję, że czwarty dołączy do nich, aby zagrać o szansę na grę w Mistrzostwach Świata FIFAe.

„Z radością ogłaszam, że nasz zespół akademii e-sportowych jest czymś, co planowaliśmy zrobić, odkąd dołączyłem do SAF ponad 18 miesięcy temu. Po rozmowie z Tommy’m i jego rodziną o naszych zamiarach związanych z akademią znaleźliśmy gracza, który pasuje do naszego etosu i cieszymy się, że możemy pracować z kolejnym pokoleniem graczy FIFA.”

– powiedział Jon Jarvis, menedżer ds. E-sportu SAF.

„Ponieważ coraz więcej marek chce wkroczyć w przestrzeń e-sportu, uważamy, że ważne jest, aby nasi gracze zrozumieli, jak ważne jest tworzenie własnej marki w ramach SAF i szerszego ekosystemu e-sportowego FIFA. Akademia SAF będzie ważnym elementem zdolności naszej organizacji do tworzenia gwiazd e-sportu przyszłości ”

– powiedział Craig Winfield, menedżer ds. Współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *