Są już zakłady bukmacherskie w sprawie Marka Kuchcińskiego

Czy marszałek Sejmu Marek Kuchciński pożegna się z prestiżową funkcją w związku z doniesieniami o tym, że w służbowych lotach towarzyszyła mu rodzina?

Jeśli mielibyśmy słuchać bukmacherów, którzy nie lubią przecież przegrywać własnych pieniędzy, odpowiedź byłaby jednoznaczna. Nietypowe zakłady dotyczące politycznej przyszłości notabla z PiS ogłosiła firma Bet Fan.

Wszystkim fanom internetowego hazardu umożliwiła obstawianie zakładu: Czy Marek Kuchciński zostanie odwołany z funkcji marszałka Sejmu VIII kadencji? Każdy, kto zna się odrobinę na obstawianiu u popularnych buków, już po kursach, jest w stanie się zorientować, które rozwiązanie wydaje się bardziej prawdopodobne dla bukmacherskiej firmy.

Odpowiedź „nie” jest bowiem nagradzana zaledwie stosunkiem 1,17. A to oznacza, że za każdą postawioną złotówkę na tę odpowiedź możemy wygrać zaledwie równowartość naszego wkładu plus 17 groszy.

Co innego przy obstawianiu opcji „tak”, w której Kuchciński żegna się ze stanowiskiem. Taki scenariusz to już kurs 3,75, a więc za każdą wpłaconą złotówkę możemy wygrać dodatkowo 2,75 zł.

Pytanie tylko, czy naprawdę możemy? Marek Kuchciński jest przecież jednym z najbardziej prominentnych polityków PiS, a i stara prawda mówi, że „kasyno zawsze wygrywa”.

A wy jak myślicie, już bez stawiania pieniędzy, czy marszałek Sejmu zachowa posadę?

Możecie sami spróbować stawiając zakład na http://betfan.pl

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa