Ruszyła licytacja piłki z podpisami piłkarzy reprezentacji Polski.

Fundacja Sport Twoją Szansą wystawiła na licytację piłkę z autografami piłkarzy reprezentacji Polski. To kolejna już aukcja unikatowych akcesoriów sportowych z podpisami gwiazd sportu, która pozwala fundacji zebrać środki na wsparcie swoich podopiecznych – utalentowanych sportowców wielu dyscyplin.

Licytacja dostępna jest tutaj. Fundacja Sport Twoją Szansą powstała z inicjatywy firmy STS – największego bukmachera w Polsce.

Fundacja Sport Twoją Szansą pomaga obiecującym zawodnikom z całego kraju w realizacji ich pasji sportowych. Zaangażowanie piłkarskiej reprezentacji Polski w naszą działalność pozwala promować ideę fundacji i sprawia, że możemy wspierać jeszcze większą grupę obiecujących zawodników. Całkowity dochód z licytacji piłki podpisanej przez kadrowiczów zasili bowiem konto fundacji i zostanie w pełni wykorzystany na potrzeby podopiecznych” – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz Fundacji Sport Twoją Szansą.

Aukcja – dostępna pod linkiem – rozpoczęła się w czwartek (7 maja) i potrwa 10 dni. Kibice mogą licytować piłkę z podpisami zawodników kadry narodowej. Pozyskane środki zasilą konto fundacji umożliwiając realizację bieżących i przyszłych projektów.

To nie pierwsza charytatywna licytacja organizowana przez fundację Sport Twoją Szansą. W ostatnich tygodniach na aukcjach sprzedane zostały koszulka Grzegorza Kosoka – zawodnika Asseco Resovii Rzeszów – podpisana przez siatkarzy klubu, koszulka Górnika Zabrze z autografami piłkarzy, koszulka i rękawice z podpisem Petera Schmeichela oraz kask i bluza podpisane przez Martina Schmitta.

Dotychczasowi podopieczni fundacji mogą pochwalić się wieloma sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej. Janusz Rokicki podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy osób niepełnosprawnych wywalczył złoty medal w pchnięciu kulą. Wspierana przez fundację Reprezentacja Polski w koszykówce na wózkach zajęła 6. miejsce w mistrzostwach świata, natomiast Reprezentacja Polski w rugby na wózkach wywalczyła 9. miejsce podczas mistrzostw świata w Sydney.

Fundacja prowadzi także ogólnopolski projekt „Kibicuj z nami”, w ramach którego cyklicznie organizuje wyjścia dzieci na wydarzenia sportowe. Ideą akcji jest dzielenie się sportowymi emocjami z młodym pokoleniem poprzez stwarzanie możliwości kibicowania na żywo, ze stadionowych trybun. Projekt skierowany jest do dzieci z klubów i akademii sportowych,

a także przebywających w pogotowiach opiekuńczych i oświatowych, ośrodkach pomocy i domach dziecka. Do tej pory w organizowanych przez fundację wyjściach na wydarzenia sportowe udział wzięło ponad 250 dzieci wraz z opiekunami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *