Rusza pierwsze w Polsce Centrum Pomocy dla graczy zakładów bukmacherskich!

centrum pomocy

Portal sportowo-bukmacherski Zagranie ma zaszczyt poinformować, że rusza pierwsze w Polsce Centrum Pomocy – Zapytaj Buka! Gracze zakładów bukmacherskich mogą tam szukać rozwiązania swoich problemów z bukmacherem bądź najważniejszych informacji o zakładach.

Niejasności z bukmacherami

Każdy gracz, który choć trochę pograł, napotkał na swojej drodze mniejsze lub większe problemy z bukmacherem. Opóźniona płatność, niejasność w rozliczeniu kuponu czy brak przyznania bonusu. Te bolączki rozwiążą eksperci Zagranie.com, którzy stanowią most pomiędzy użytkownikiem a bukmacherem.

Jak to działa?

Użytkownik zadaje pytanie, które jest przekazywane do ekspertów Zagranie.com. Starają się oni rozwiązać problem gracza – do skutku, aż nie będzie usatysfakcjonowany odpowiedzią. Jeśli wątek jest zbyt złożony, to eksperci przekazują sprawę do bukmachera, który priorytetowo i jak najkorzystniej rozpatruje zapytanie użytkownika.

[quote style=”1″ author=””]Tego typu projekt zrodził się dość naturalnie. Dotychczas otrzymywaliśmy wiele zapytań od graczy na naszym Facebooku czy grupach, właśnie o warunki obrotowe bonusów, najlepsze oferty czy rozliczenia kuponów. Centrum Pomocy to odpowiedź na takie zapytania. Każdy może zadać pytanie, a inni użytkownicy mogą do niego wrócić i zaoszczędzić czas. Baza wiedzy jest ogromna. W Centrum Pomocy odpowiedzi „nie giną w sieci” – tłumaczy Wiktor Wojtkowski, redaktor naczelny Zagranie.com[/quote]

Kompendium wiedzy

Centrum Pomocy to nie tylko platforma pytań i odpowiedzi, ale także cenny zbiór wiedzy o ofertach, promocjach i zakładach u bukmacherów. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z obstawianiem albo chcesz poszerzyć swoją wiedzę, to Centrum Pomocy jest także dla Ciebie!

Centrumpomocy.zagranie.com – rozwiąż problem lub dowiedz się więcej o zakładach bukmacherskich

Przykładowy wątek z Centrum Pomocy – Zapytaj Buka

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *