RTSmunity wzmacnia swoją pozycję na rynku dzięki partnerstwu z forBET

RTSmunity, dostawca kursów e-sportowych i usług bukmacherskich, kontynuuje ekspansję na europejskim rynku zakładów dzięki nowej współpracy.

Nowa współpraca z polskim operatorem bukmacherskim forBET została nawiązana się w momencie, gdy wiele z dyscyplin nadal boryka się z problemami, a e-sporty funkcjonują jako stabilny strumień przychodów. Klienci forBET będą teraz mogli doświadczyć najlepszej oferty e-sportowej, ulepszonej pod każdym wymiernym aspektem – liczbą rynków, czasem pracy, kursami.

Partnerstwo pomiędzy RTSmunity i forBET potwierdza strategię, którą RTSmunity nakreśliła na początku tego roku, czyli ciągłą ekspansję na rynku europejskim, połączoną z nowymi partnerstwami w regionie USA i Ameryki Łacińskiej. Ponieważ wielu operatorów bukmacherskich chce spojrzeć na e-sport z nowej perspektywy, forBET wykazał się zdolnością do bycia szybką i zwinną firmą, szybko rozszerzając swoją ofertę zakładów e-sportowych dzięki RTSmunity.

Pavol Krasnovský, CEO RTSmunity, powiedział: Bardzo się cieszymy z rozpoczęcia nowej współpracy z forBET. Udało im się odnieść sukces na bardzo konkurencyjnym rynku zakładów w Polsce, a przeniesienie ich oferty e-sportowej na najwyższy poziom jest oczywistym krokiem naprzód. Jesteśmy bardzo pewni naszego rozwiązania i pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie sprawić, że esport stanie się rosnącym źródłem przychodów dla operatorów zakładów sportowych.

Petr Pacinek, Dyrektor Generalny forBET, powiedział: Współpraca, którą właśnie rozpoczęliśmy, jest wyraźnym sygnałem obranego przez nas kierunku – ciągłego doskonalenia naszej oferty w celu wspierania wzrostu naszego udziału w rynku. Zakłady e-sportowe to wciąż rozwijająca się branża, ale już bardzo konkurencyjna i nie można odnieść sukcesu bez najlepszej oferty. Dlatego wybraliśmy RTSmunity na naszego nowego partnera i liczymy na to, że doprowadzą nas na szczyt.

1 thought on “RTSmunity wzmacnia swoją pozycję na rynku dzięki partnerstwu z forBET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.