RoyRichie również się żegna…

Choć jeszcze kilka dni temu przedstawiciele firmy RoyRichie twierdzili, że będą dalej działać na rynku polskim to dzisiaj użytkownicy bukmachera otrzymali smutną wiadomość. 31 marca RoyRichie kończy obsługę graczy z Polski.

„Drogi Graczu,

Z przykrością informujemy, iż w związku z ostatnimi zmianami prawnymi w Polsce, Royrichie.com nie będzie już świadczył usług dla Graczy z terytorium Polski.

Do Piątku, 31 Marca 2017 23:59 CET, prosimy o zlecenie wypłaty wszystkich dostępnych środków z Twojego konta. Po 31 marca, wszyscy gracze będą musieli się skontaktować z Biurem Obsługi Klienta Royrichie.com w celu wypłaty dostępnych środków.

Jeśli posiadasz na koncie niewykorzystane Bonusy lub Free Bets, wszystkie wymagania obrotu muszą zostać spełnione do piątku 31.03.2017, przed zleceniem wypłaty. Jakiekolwiek Bonusy i/lub Free Bets z niespełnionymi warunkami obrotu, wliczając w to wygrane z Bonusu, które pozostaną na koncie po piątku 31.03.2017 23:59 CET zostaną bezpowrotnie usunięte, a Twoje konto zamknięte.”

Co ciekawe bukmacher dopiero niedawno pojawił się na rynku polskim (w lutym bieżącego roku) a już kończy swoją działalność dedykowaną do użytkowników z naszego kraju.

About Author

1 thought on “RoyRichie również się żegna…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *