[RELACJA] Konferencja WrB Eastern Europe

W dniu 03.11.2016 odbyła się w Warszawie konferencja organizowana przez znaną brytyjską firmę Clarion Events zajmującą się organizacją Targów (w tym ICE), eventów i sympozjów – pod nazwą WrB Eastern Europe.

Zaproszeni zostali na nią paneliści reprezentujący określone sektory branży hazardowej w Europie. Konferencja została podzielona na 6 niezależnych paneli, każdy z nich był oddzielną platformą służącą do prezentacji poglądów i doświadczeń branżowych.

Rozpoczęcie konferencji przypadło Pani Ewie Bakun z firmy Clarion Events – głównej moderatorce tego wydarzenia.

Ewa Bakun (Clarion Gaming)
Ewa Bakun (Clarion Gaming)

Pierwsi paneliści zmierzyli się z trudnym tematem walki z szarą strefa w branży hazardu.
Francesco Rodano z Playtech, Maarten Haijer z EGBA, Roger Parkers z Betway, Agnieszka Terry reprezentująca European Comision oraz Valentina Dobre z rumuńskiej Romslot starali się wykazać zależności pomiędzy dobra legislacją a ograniczaniem szarej strefy. Przedstawiano różne rozwiązania innych krajów i omówiono pewne rozwiązania mogące zrealizować potrzeby budżetowe regulatorów.

Kolejny, najciekawszy z polskiego punktu widzenia panel, był prowadzony przez Andriusa Gabnys z kancelarii Gabnys Law Firm, zaś osobami na niego zaproszonymi byli: Adam Lamentowicz z Totolotka, Wojciech Szpil jako były CEO Totalizatora Sportowego oraz Maria Shmelova z kancelarii United Nations Law Compact.

Więcej czytaj na: e-play.eu

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *