Rebranding marki Pinnacle

Pinnacle Sports, operator zakładów sportowych licencjonowany na Curacao i Malcie podjął decyzję o przemianowaniu marki na „Pinnacle”.

Pierwszym krokiem do tego procesu było nabycie przez Pinnacle Sports domeny www.Pinnacle.com od producenta elementów elektronicznych Phoenix. Nowa nazwa i logo bukmachera zostało już wdrożone na wszystkich stronach i materiałach marketingowych marki.

Lider projektu Harry Lang Dyrektor Marketingu Pinnacle w następujący sposób skomentował zmianę nazwy marki:

„Nazwa Pinnacle jest równoznaczna z najwyższymi kursami i stawkami w świecie zakładów online i funkcjonuje przez prawie 20 lat. Jako, że obecnie możemy zaoferować znacznie więcej niż tylko zakłady sportowe, to doskonałą okazja do przemianowania i odświeżenia architektury całej marki, tak by była ona jeszcze bardziej współczesna i dynamiczna.”

Komentarz Langa wsparł CEO Pinnacle Paris Smith:

„Nasi klienci, konkurenci i pracownicy znają Pinnacle Sports jako „Pinnacle”, ponieważ rozpoczęliśmy swoją działalność już w 1998 roku, więc obecne przemianowanie jest naturalnym krokiem. Odświeżenie marki odzwierciedla rosnącą ofertę poza zakładami sportowymi, więc kiedy natrafiła się okazja do przejęcia domeny Pinnacle.com nie mogliśmy z niej zrezygnować.”

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *