Rafael Nadal – Taylor Fritz

Typ na mecz:
„1 (-5.5)” – @2.05 (STS)
Data: 01/03/2020
Godzina: 04:00
Kort: Estadio
Rafael Nadal zapewnił sobie awans do finału turnieju w Accapulco, pokonując w półfinałowym pojedynku Grigora Dimitrova z Bułgarii.
Nadal stoi przed szansą na zgarnięcie hattricka w Accapulco, a także odniesienie 85 zwycięstwa turniejowego w karierze. Hiszpan znajduje się w dobrej dyspozycji, a w Accapulco dbitnie to udowodnił kilkoma wyjątkowej jakości zagraniami.
Z drugiej strony kortu stawi się Amerykanin, Taylor Fritz. 22-latek pokonał w półfinale, o wiele bardziej doświadczonego Johna Isnera 1-2, przy czym przegrał pierwszego seta 2-6. Imponujące! Dla Amerykanina może to być pierwsza wygrana w Acapulco. Aby jednak tego dokonać, Nadal musiałby trafić na naprawdę słaby dzień, a Amerykanin zaprezentować się jeszcze lepiej niż z Johnem isnerem.
Obaj zawodnicy nie mieli jeszcze przyjemności rywalizować ze sobą w turniejach rangi ATP, niemniej uważam, że Rafa Nadal, który przegrał tylko 20 gemów na tym turnieju odniesie zdecydowane zwycięstwo nad Amerykaninem.
Typ na mecz:
Typer: PK