„Pudzian” ambasadorem BetFan

Były strongmen, a aktualnie zawodnik MMA – Mariusz Pudzianowski – został twarzą firmy bukmacherskiej Betfan.

Współpraca pomiędzy jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców a nowym graczem na rynku bukmacherskim została ogłoszona w ostatnią niedzielą na na Torze Służewiec, gdzie miejsce miała Wielka Warszawska.

Co ciekawe podczas wyścigi, startował koń należący do Mariusza Pudzianowskiego, który na część sponsora przywdział imię „Betfan”. Niebawem uruchomione zostaną jego profile Facebooku i Instagramie. Koń ma być żywym brand hero marki Betfan.

– Wykorzystując wizerunek Mariusza Pudzianowskiego zamierzamy budować naszą rozpoznawalność w wyróżniający i angażujący sposób. Chcemy być jak Pudzian: zdecydowani, zdeterminowani, mieć charakter i nie pękać na rynku. On już pokazał, że potrafi osiągać  sukcesy i to nie tylko w sporcie. Jest wręcz katalizatorem pomagającym rozkręcać biznesy. Dlatego, co podkreślamy w naszej komunikacji, zależy nam, by wręcz ‘kołczował’ naszą markę. Chcemy przełamywać stereotypy, być inni niż wszyscy, ale jednocześnie silnie nastawieni na potrzeby graczy. Nie interesuje nas chodzenie na łatwiznę, utartymi ścieżkami. Planujemy tworzyć wspólnie z Mariuszem nowe produkty i promocje, które będą stanowić nową jakość na rynku, dostarczać wyjątkowych wrażeń i budować preferencje dla naszej oferty komentuje Piotr Sienkiewicz, prezes zarządu BETFAN.

Firma Betfan działa od wiosny br., została założona przez byłych menedżerów ForBETu i Totolotka.

Mariusz Pudzianowski od kilku lat, po zakończeniu kariery strongmana, walczy na galach KSW.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

e-play

Archiwa