Przychody bet-at-home wzrosły w porównaniu z ubiegłym rokiem

Bet-at-home odnotował wzrost przychodów w porównaniu z tym samym okresem zeszłego roku. Dochód z zakładów z trzech kwartałów wzrósł o 8,4% w stosunku do roku ubiegłego. Koszty marketingu zostały obniżone o 21,5% z ponad 34 milionów w zeszłym roku do prawie 27 milionów euro w bieżącym.

W oświadczeniu firmy, można przeczytać, że: „dochody z gier i zakładów ponownie wzrosły i  bet-at-home wprowadzi dalsze środki w celu efektywnego ograniczania wydatków.
„W rezultacie, zarobki były wyraźniejsze z roku na rok, mimo nowych podatków obciążających firmę, które są pobierane od 1 stycznia 2015 r.”

„Opierając się na obecnej sytuacji i przy założeniu, że regulacje nie ulegną zmianie w roku 2015, zarząd spodziewa się niewielkiego wzrostu w przyszłym roku z gier losowych. ​​Z obecnej perspektywy zysk po podatku i amortyzacji w wysokości 25 milionów euro wydaje się być realny.”

W międzyczasie bet-at-home stał się również się nowym sponsorem klubu piłkarskiego Hertha Berlin, grającego w Bundeslidze. Trzyletnie partnerstwo potrwa od sezonu 2015-16 do 2017-18, a piłkarze będą mieli logo firmy na koszulkach.

About Author