Przedstawiamy nowego bukmachera – OddsRing

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bukmachera i operatora e-kasyna OddsRing – nowej marki na naszym rynku. Firma działa od 5 lat na podstawie licencji maltańskiej i z coraz większym zainteresowaniem przygląda się naszemu rynkowi. W związku z tym nie obyło się bez ciekawych promocji i bonusów!

Bonus powitalny dla zakładów sportowych

Odbierz do 200% ekstra od pierwszego depozytu! Uzbieraj punkty Oring w ilości odpowiadającej kwocie bonusu w zł x 8.33 (lub kwocie bonusu w €/$ x 25). Otrzymasz 1 punkt za każde wygrane lub przegrane 3 zł lub 1 €/$.

Nie ma żadnych ograniczeń czasowych na uwolnienie bonusu, a wpłacone środki pozostają do Twojej dyspozycji. Możesz wypłacać wygrane, dokonywać kolejnych wpłat i odebrać bonus później, bo punkty nie tracą ważności.

 

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy OddsRing działa w taki sam sposób, jak w przypadku większości linii lotniczych. Zbierasz punkty za każdy postawiony zakład, dokładnie tak samo, jak zbierasz mile za każdy lot.

Uczestniczysz w programie lojalnościowym automatycznie, od momentu rejestracji konta. Kolejne punkty będą doliczane do tych już uzbieranych przy uwalnianiu bonusu powitalnego. Po osiągnięciu jednego z wymaganych progów punktów, będziesz mógł je wymienić na nagrody lub gotówkę.

 

Powitalny bonus kasynowy

Odbierz do 100% ekstra od pierwszego depozytu! Obróć kwotą bonusu 40-krotnie na grach slotowych, a po spełnieniu warunków obrotu będzie on dodany do salda Twojego konta gracza.

Bonus dostępny jest wyłącznie dla 1 konta na rodzinę/domostwo/IP. OddsRing rezerwuje sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji.

 

About Author