Promocja Betfan na piątek

Tylko dziś, 10.01 w piątek, Betfan przygotował dla Was wyjątkową promocję. Wystarczy zagrać za 99 złotych na co najmniej 5 z dzisiejszych meczów z minimalnym kursem równym 1.3 dla każdego zdarzenia. Jeśli jeden z typów nie wejdzie bukmacher Betfan gwarantuje zwrot na konto bonusowe!

Na co należy zwrócić uwagę?

  • Promocja obowiązuje w dniu 10.01
  • Należy zawrzeć kupon za 99 zł, na którym znajdą się co najmniej 5 dzisiejszych meczów. Kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynosić co najmniej 1,3. Do promocji nie zaliczają się kupony zawierające zdarzenia typu „remis nie ma zakładu”, „drużyna X wygra nie ma zakładu”. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 10.01, 23:59.
  • Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
  • Jeżeli kupon okaże się przegrany, ponieważ nie wejdzie jeden mecz, gracz otrzyma bonus. Graczom, którzy spełnią wszystkie warunki zostanie przyznany bonus 10 złotych o równowartości 100 zł. Ewentualny zwrot jest dokonywany tylko za pierwszy, kwalifikujący się kupon, spełniający warunki wzięcia udziału w promocji.

Jak bonus jest przyznawany w praktyce?

  • Bonus zostanie dopisany w przeciągu 72 godzin od rozliczenia zakładu.
  • Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Bonusu nie można anulować, jeśli jakiekolwiek kupon jest w trakcie rozliczania.

Szczegóły obrotu bonusem znajdziecie TUTAJ.

Jeśli chodzi o więcej informacji dotyczących promocji, zapraszam na stronę, lub poprzez kliknięcie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.