Progresywna wersja serwisu LV BET

Legalny bukmacher LV BET wprowadził właśnie na rynek nową wersję mobilną swojej strony – nazwaną progresywną.

Aktualizacja wersji mobilnej do złudzenia przypomina aplikację mobilną, w związku z tym, użytkownicy chcący korzystać z aktualnych promocji w aplikacji muszą szczególnie uważać bowiem w wersji mobilnej niektóre z promocji nie są aktywne.

Nowa wersja mobilna strony, m.lvbet.pl pozwala jednak na korzystanie z pełnej funkcjonalności aplikacji, jednak jest w głównej mierze przeznaczona dla osób, które boją się pobierać tego typu pliki z nieznanych źródeł.

Przypomnijmy bowiem, że z powodów ograniczeń Google, aplikacja mobilna LV BET nie jest dostępna w sklepie Google Play, co powoduje problemy przy jej pobieraniu.

Możliwe, że będzie trzeba rozwinąć zakładkę „ustawienia dodatkowe” lub „więcej” by zobaczyć zabezpieczenia – jest to zależne od wersji systemu Android zainstalowanej na urządzeniu. Uruchomienie tej opcji pozwala na instalacje aplikacji spoza sklepu Google Play. Google nie zezwala na zamieszczanie w swoim sklepie aplikacji bukmacherskich dlatego trzeba ją pobrać bezpośrednio ze strony.

PO ZAKOŃCZENIU POBIERANIA W CENTRUM POWIADOMIEŃ WYBIERZ LVBET.APK ABY ROZPOCZĄĆ PROCES INSTALACJI I CIESZ SIĘ APLIKACJĄ MOBILNĄ OD LV BET! *Minimalna wersja do poprawnej obsługi aplikacji mobilnej to Android 5, na niższej wersji androida aplikacja może nie działać poprawnie.

Tym samym progresywna wersja strony mobilne pozwala na korzystanie ze strony LV BET, tak jakby miało się zainstalowaną aplikację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.