Program lojalnościowy kluczem do sukcesu

Programy lojalnościowe zostały wyróżnione przez graczy jako najlepsze narzędzia do pozyskiwania i zatrzymania klienta. 

Z ankiety przeprowadzonej wśród 1000 graczy z UK wynika, że 46% wybrało program lojalnościowy jako powód korzystania z bukmachera, a 28% stwierdziło, że to dzięki niemu początkowo wybrali operatora.

W ostatnich latach w całej branży rozpowszechniły się programy lojalnościowe z wieloma nagrodami rzeczowymi czy darmowymi zakładami. Jak widać te działania mają spory wpływ na biznes.

„Firmy zajmujące się grami muszą lepiej znać się na programach lojalnościowych, sztucznej inteligencji (AI), analizach danych, platformy przeglądowych, aby budować zaufanie i personalizować doświadczenie milionów graczy w Wielkiej Brytanii”

– powiedział Ben Marley, szef działu rozwoju rynku w Feefo .

Prawie każdy klient z Wielkiej Brytanii (97%) zmienia firmę zajmującą się grami w ciągu roku, podczas gdy 50% graczy wykorzystuje w dowolnym momencie dwie firmy hazardowe.

Ponad 39% klientów przechodzi z powodu lepszych ofert, a 31% z powodu lepszych kursów.

Badania wykazały, że prawie 39% klientów przykłada największą wagę do częstego otrzymywania ofert specjalnych.

Tylko jedna trzecia klientów uznała, że ​​mogą przekazać informacje zwrotne operatorom, a tam, gdzie firmy oferowały takie możliwości, 68% ich klientów uważa, że ​​ich opinie są brane pod uwagę.

„Inteligentne platformy przeglądowe dostarczają ogromnej ilości informacji, które można wykorzystać do zwiększenia lojalności i spersonalizowanego zaangażowania, zmieniając reputację firmy”

– dodał Marley.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa