Porównanie Eurojackpota i EuroMillions Lottery Ticketów

EuroMillions i Eurojackpot są globalnymi loteriami, które zrewolucjonizowały życie ludzi w Europie. Założona w 2004 roku, EuroMillions jest starsza. Z drugiej strony, Eurojackpot został niedawno uruchomiony w roku 2012. Ponieważ obie loterie są równie znane, porównajmy je szczegółowo.

1. Jackpoty:
Te dwie loterie oferują niewyobrażalnie duże jackpoty. Podczas gdy Eurojackpot oferuje podstawowy jackpot w wysokości 10 milionów euro, EuroMillions ma zapewniony jackpot w wysokości 17 milionów euro. Te dwa jackpoty szybko rosną z powodu wzrostu liczby graczy. Ponieważ coraz więcej ludzi kupuje loterie, nagroda jackpota stale rośnie. Przyrosty te stają się jeszcze większe, gdy jackpot osiąga swój maksymalny limit.

2. Nagrody:
Obie loterie dają swoim graczom ogromną ilość możliwości wygrania. Eurojackpot oferuje 12 poziomów nagród, podczas gdy EuroMillions ma w sumie 13 poziomów nagród. Wysokość nagrody stale rośnie, ponieważ coraz więcej osób kupuje losy. Podczas gdy szanse na wygranie nagród EuroMillions są nieznacznie niższe, nagrody oferowane przez EuroMillions są lepsze niż Eurojackpot. Prawdopodobieństwo wygrania nagrody EuroMillions jest 1 z każdych 13 w porównaniu do Eurojackpot, który jest 1 z każdych 26. Powodem jest częstotliwość, z jaką odbywają się losowania EuroMillions jest dwa razy w tygodniu. Z drugiej strony, losowania dla Eurojackpota odbywają się tylko raz w tygodniu.

3. Koszt biletu:
Nagrody za oba bilety mogą się zmieniać w zależności od waluty danego kraju. Standardowy bilet na EuroMillions kosztuje minimum €2.50. Jeśli chcesz dodać więcej gier, to opłaty mogą wzrosnąć z każdą dodatkową grą. Nagroda w postaci biletu Eurojackpot kosztuje €2. Bilet EuroMillions jest dostępny w sprzedaży codziennie od szóstej rano do siódmej wieczorem.

4. Kto może wziąć udział w grze?
Ponieważ nie musisz mieszkać w jednym z krajów gospodarzy, aby wziąć udział w loterii EuroMillions, zakup biletu na loterię można zrobić online. Nie ma żadnych ograniczeń w zakupie biletu na loterię Eurojackpot albo. Nawet jeśli nie jesteś mieszkańcem kraju przyjmującego lub nawet jeśli nie jesteś tam fizycznie obecny, nadal można uzyskać bilet online.

5. Usługi dodatkowe:
Kraje będące gospodarzami obu loterii oferują dodatkowe usługi, takie jak losowanie dla swoich graczy. EuroMillions dodatkowo oferuje różne specjalne oferty na różne okazje przez cały rok. Jedną z takich znaczących usług dodatkowych są Superdraws. Superdraws oferuje gwarantowaną nagrodę, niezależnie od tego, czy wygrałeś ją w poprzednim losowaniu, czy też nie.

Obie loterie mają różne plusy i minusy. Jednak obie są wyjątkowo znane w całej Europie ze względu na wyjątkowe usługi, które wyróżniają wszystkie inne loterie grane przez osoby tam mieszkające. Więc niezależnie od tego, na jaki los się wybierzesz, nie zawiedziesz się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.