Polski student najlepszym typerem na świecie

Afiliacyjny partner zakładów bukmacherskich bettingexpert.com przyznał tytuł najlepszego typera na świecie Tomaszowi Gałgańskiemu, po tym, jak 20-letni polski student wytypował poprawie zdumiewające 5780 zdarzeń w ciągu ostatnich dwóch lat, średnio osiem poprawnych wskazówek dziennie.

Studiując wyniki profesjonalnych drużyn piłkarskich na całym świecie, inwestując ponad 5 godzin dziennie w celu przewidywania wyników meczów, prognozy Gałgańskiego pomogły mu zgromadzić tysiące followersów.

W ciągu ostatniego roku pomógł swoim obserwującym fanom wygrać 7082 funtów. Jego osiągnięcie sprawiło, że zdobył koronę typera miesiąca bettingexpert.com sześć razy, a następie koronę typera roku za co otrzymał nagrodę w wysokości 18.324 £.

„Zawsze pasjonował mnie futbol i często analizowałem każdy mecz. Wkrótce po tym, jak dołączyłem do bettingexpert.com, zacząłem przewidywać trendy w wynikach i analizowałem różne wyniki statystyczne przed meczem. Kiedy zacząłem uzyskiwać poprawne prognozy siedmiu lub ośmiu meczów z rzędu, liczba moich obserwujących zaczęła rosnąć i otrzymałem wspaniałe nagrody bezpośrednio ze strony.”

powiedział Gałgański.

Bettingexpert.com to największa na świecie społeczność typerów zakładów sportowych. Na stronie można znaleźć porady ekspertów, którzy dzielą się swoimi przemyśleniami, treściami edukacyjnymi, trendami i wzorcami, które pomagają mniej doświadczonym graczom i rozwijają ich umiejętności.

Rzecznik bettingexpert.com powiedział:

„Od momentu premiery strony dekadę temu zbudowaliśmy silną społeczność zaufanych typerów. Tomasz jest nowicjuszem w tych kategoriach, ale szybko przeszedł drogę od nieznanego typera do najlepszego eksperta na świecie. Pokazuje to, że jeśli masz pasję to możesz zostać za to nagrodzony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa