Polski bukmacher LV BET z ofertą dla Polaków w UK

Chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie u polskiego bukmachera, ale mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Żaden problem, bo bez problemu skorzystasz z oferty LVbet – najszybciej rozwijającego się serwisu dla typerów w Polsce.

Polski serwis z zakładami bukmacherskimi jest dostępny na brytyjskim rynku od wielu już lat! LVbet, bo o tej firmie mowa, bardzo dynamicznie rośnie w Polsce i zdobyte tam doświadczenia wykorzystuje na Wyspach już od czterech już lat, dając tym samym przebywającym za granicą Polakom szansę na korzystanie ze 100% polskiej oferty.

Żaden bukmacher w Wielkiej Brytanii nie rozwija się tak szybko

Serwis LVbet.com na rynku w UK pojawił się na rynku w 2016, od początku działając na własnej platformie i uzyskał niezależną licencję, a nie jak inni opierając się na „white label”, serwowanym np. przez BetConstruct lub innych mocarzy rynkowych. Na tym trudnym rynku z istniejącą bardzo dużą konkurencją LV BET daje sobie wyśmienicie radę, opierając się wszelkim utrudnieniom. Podczas gdy inne firmy bukmacherskie, od lat eksploatujące ten rynek w ostatnim czasie zostały poddane weryfikacyjnym kontrolom i zostały zmuszone do zapłaty kolosalnych kar na skutek naruszania postanowień licencyjnych, LV BET wychodzi z tych kontroli bez najmniejszego zarzutu.

Natomiast serwis bukmacherski LV BET.pl istniejący w Polsce od 2015 i działający na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów zdążył zbudować sieć kilkudziesięciu stacjonarnych punktów sprzedaży zakładów i urosnąć do postaci jednej z największych internetowych firm w branży. Ten bukmacher dużo inwestuje w promocję i sponsoring, współpracuje z takimi drużynami jak Wisła Kraków, Widzew Łódź, Wisła Płock czy Piast Gliwice. Działa na naprawdę dużą skalę i to widać w jego ofercie. Ma wyłączność na obstawianie niektórych wydarzeń ze świata sportów walki (Fame MMA), jest zawsze przygotowany z ofertą na bardzo popularne na Wyspach MMA spod szyldu KSW i bardzo mocno stawia na piłkę nożną. Od polskiej Ekstraklasy po Champions League i Premier League. Ma również całkiem ciekawy bonus startowy, którym może śmiało konkurować z brytyjskimi bukmacherami.

Rejestracja w LVbet – jak nie przegapić bonusu na start?

Uwaga, musicie wiedzieć, że będąc w Wielkiej Brytanii nie będziecie mogli korzystać z polskiej odsłony LVbet, czyli LVBet.pl!!! Ale się tym nie przejmujcie, bo bukmacher działa za granicą w języku polskim pod adresem LVBet.com.

„Angielska” oferta w ofercie LVbet

Bukmacher największy nacisk kładzie na zakłady piłkarskie. Co ciekawe, zdecydowanie najwięcej kursów przygotowuje na angielskie rozgrywki ligowe i pucharowe! Różnica w porównaniu z innymi krajami jest kolosalna! Zdarza się, że na hiszpańskie mecze LVbet ma np. 25 zakładów, a w tym samym czasie na angielską piłkę nożną zakładów jest ponad 100! Jak się do tego doda Ligę Mistrzów z udziałem angielskich zespołów, to okaże się, ze oferta bukmachera jest bardzo dopasowana do potrzeb brytyjskiego rynku. Możecie oczywiście obstawiać Premier League, ale równie dobrze niższe ligi, nawet… 7. klasę rozgrywkową!

Oczywiście LVbet to nie tylko piłka nożna z najciekawszej, angielskiej ligi na świecie… Znajdziecie w serwisie całą gamę zakładów na mecze koszykówki, siatkówki, rugby, boks, a nawet e-gaming, który jest coraz popularniejszy i coraz więcej jest go u bukmacherów.

Czy warto grać u polskiego bukmachera?

Na pewno warto! Jeśli zapytacie nas, czy oferta LVbet jest lepsza od zagranicznych bukmacherów, to trudno jednoznacznie na to odpowiedzieć. Ale na pewno serwis stworzony w Polsce nie jest w żadnym razie gorszy od zagranicznych konkurentów. Za LVbet nie stoją może długie lata doświadczenia, ale firma w trakcie stosunkowo krótkiej obecności na polskim rynku dowiodła, że jest w pełni profesjonalna i ma ambicje oraz umiejętności, żeby podbić Europę. Może więc warto pomóc polskiej firmie osiągnąć międzynarodowy sukces? Jeżeli więc rozważaliście obstawianie zakładów sportowych online i mieszkacie na Wyspach, to LVbet powinien być waszym pierwszym wyborem.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *