Polska vs Portugalia – sprawdzamy ofertę bukmacherów

Czy Cristiano Ronaldo stanie na drodze Polaków do historycznego półfinału Mistrzostw Europy w piłce nożnej? My sprawdzamy ofertę bukmacherów i podpowiadamy, gdzie najlepiej zagrać spotkanie Biało-Czerwonych. Wybór macie naprawdę duży:

Zwrot w Betclic, jeśli przegramy z Portugalią

Postaw pojedynczy zakład przedmeczowy (min. stawka 50 zł, min. kurs 1.50) na mecz Polska-Portugalia w Betclic, a jeśli Polska przegra mecz po dogrywce lub rzutach karnych otrzymasz od Betclic zwrot pierwszego zakładu na to spotkanie do 50 zł.

Zwrot w Expekt, jeśli Kuba znów strzeli

Postaw pojedynczy zakład przedmeczowy (min. stawka 50 zł, min. kurs 1.50) na mecz Polska-Portugalia w Expekt, a jeśli Twój zakład okaże się nietrafiony, a Jakub Błaszczykowski strzeli bramkę, otrzymasz od Expekt zwrot pierwszego nietrafionego zakładu na to spotkanie do 50 zł.

Bonus 100% na mecz Polska-Portugalia w Oddsring

1. Postaw dowolny w Oddsring zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz, w którym bierze udział drużyna Reprezentacji Polski w czasie objętym promocją.

2. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie na dany mecz zakład w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od Oddsring bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.

3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres [email protected] w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a Oddsring dopisze odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.

Stawiasz na zwycięstwo Polaków w Sekabet, dostajesz 10% zwrotu!

Postaw zakład na zwycięstwo reprezentacji Polski (Wynik Końcowy 3-drogowo) w meczu z jej udziałem podczas Euro 2016 w piłce nożnej. W przypadku przegranej Twojego zakładu 10% postawionej stawki wróci do Ciebie. Sekabet zwraca aż do €100. Przykład: Jeżeli postawisz €1000 na zwycięstwo Polaków (Wynik Końcowy 1×2), a Polacy nie wygrają meczu, dostaniesz zwrot w wysokości €100.

Welcome offer SekaBet

Piłkarski jackpot w Sportingbet na mecz Polska-Portugalia

Wytypuj statystyki meczowe spotkania pomiędzy Polską i Portugalią w Sportingbet i weź udział w podziale 20 tysięcy złotych! Jeśli przewidzisz liczbę goli, rzutów rożnych, żółtych kartek, posiadanie piłki oraz sumę strzałów będziesz uprawniony do odebrania nagrody. Pamiętaj, że aby Twoje typowanie było ważne musisz wnieść zakład za przynajmniej 40 złotych przed rozpoczęciem kwalifikującego spotkania.

10 000 PLN od Unibet, jeśli Polska wygra z Portugalią

Jeśli Polska wygra to spotkanie, Unibet rozda 10 000 PLN w losowaniu. Nagrodzonych zostanie aż 100 osób. Wystarczy, że wniesiesz kupon za min. 30 PLN z choć jednym dowolnym wydarzeniem z meczu Portugalia-Polska i minimalnym kursem 1.40, dzięki czemu otrzymasz jeden los w loterii. Liczą się zakłady proste i kombinacyjne, przedmeczowe i na żywo. Każdy ze szczęśliwców otrzyma po 100 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.