Polska reprezentantka skazana na sukces!

Eurowizja 2017 już za miesiąc. Tegoroczna edycja odbędzie się w Kijowie. Będzie to drugi raz, kiedy konkurs zagości w stolicy naszego wschodniego sąsiada. Ostatni raz Eurowizja na Ukrainie odbywała się w 2005 roku. W tegorocznej edycji Polskę reprezentować będzie Kasia Moś z utworem „Flashlight”, typowana przez media na „czarnego konia” konkursu!

62 Edycja Konkursu Piosenki Eurowizja odbędzie się w dniach 9-11 maja. Na scenie zaprezentują się 43 reprezentacje narodowe podzielone na 6 koszyków półfinałowych, poza tzw. „wielką piątką” (czyli Francją, Hiszpanią, Niemcami, Wielką Brytanią i Włochami). Polskę reprezentować będzie Kasia Moś, która ze swoim utworem „Flashlight” podczas narodowych eliminacji pozostawiła w tyle takich wykonawców jak Rafał Brzozowski, Carmell czy Paulla. Znawcy przewidują, że wokalistka może znaleźć się nawet w pierwszej dziesiątce plebiscytu!

Polska artystka sukcesywnie promuje się przed występem w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji 2017. Po świetnych występach w Rydze czy Tel-Awiwie odwiedziła Amsterdam, gdzie wzięła udział w wydarzeniu „Eurovision in Concert”. Publiczność świetnie przyjęła jej występ oraz doceniła warunki wokalne artystki. Nic dziwnego, że to właśnie jej prezentacja znalazła się w ścisłej czołówce plebiscytu internautów na najlepszy występ wieczoru.

Prognozy przed konkursem są optymistyczne, ale czy Kasia Moś ze swoim utworem „Flashlight” ma szansę oczarować telewidzów w całej Europie i powtórzyć sukces Edyty Górniak? Według ekspertów i bukmacherów firmy ForBET są na to spore szanse! Wejście do finałowej części konkursu jest obecnie premiowane kursem 1.70, natomiast za każdą postawioną złotówkę na awans do TOP 10 gracz w przypadku wygranej otrzyma aż 9,75 zł. Osoby, które zdecydują się zawrzeć zakład na wejście naszej reprezentantki do TOP 5 mogą liczyć na naprawdę sporą wygraną ponieważ obecny kurs to aż 18.00. Za pośrednictwem strony www.iforbet.pl można również obstawiać zwycięzców całego konkursu – szczegółowa oferta zakładów „Eurowizja 2017”  znajduje się pod linkiem: www.iforbet.pl/oferta/8/9801

Źródło: Materiały prasowe

Zarejestruj się w FORBET i odbierz BONUS do 600 PLN

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *